napísal si moje myšlienky
keď tomu veríš, tak asi áno, lebofico
Rusi??? Tí žobráci, čo kradnú na ukrajinskych územiach čípy z pračiek, aby mali do tých svojich biednych raketiek nejaké súčiastočky, tí by sa nezmohli na nič, iba tak sa dobre oslopať a vyvraždit oslopaní celú Buču, Rusi sú neschopní boja, vša im aj tá vojna proti hrdinským Ukrajincom trvá už pomaly 5 rokov, postupujú ako slimáci, kilometer za pol roka, táto neschopná krajina na čele z hrdlorezom Putinom môže tak poskytnúť Iráncom akurát tak basu šmejdovej vodky a nie nejaké spravodajské krytie, nebuďte smiešní, čo chcete od úbožiakov Rusov bývajucich v zemľankách
ty debilko, trepol si dobrú debilitu, len ako len ty môžes trepnúť, ukrajinská armáda bola a aj je najsilnejšia armáda v Európe aj bez podpory Západu, to pripustil šef NATO, keď sa jej zdroje rýchlo vyčerpali, tak nastúpili rôzní dodavatelia a Rusi majú problémy s vedením vojny, lebo sú príliš mäkký na Ukrajinu, vie sa prečo, ale Ukrajinci sú rovnocenným partnerom Rusov čo sa týka bojovnej sily a odhodlania, no nebyť výraznej pomoci Západu a nevedenia Rusov typu spálenej zeme sa vojna vlečie dosť dlho
JúEsEj nikdy neboli úspešné vo vojnách, ktoré vyvolali, rozbiť, rozmlátiť, vyvraždiť v tom sú úspešní, to im ide, tu na Pravde sa žoldnieri z Ukrajiny smejú Rusom, že sú slabí, neúspešní vo vojne na Ukrajine, keby používali taktiku JúEsEj spálenej zeme ako v Iraku, tak už je dávno dávno po vojne, hoci ukrajinskej armáde sú dodavané zbrane z Krajín vyznávajucich západné hodnoty a bojujú tam krvilační žoldnieri, to lentak pre tých čo si nechajú vymielať mozgy žoldniermi z Ukrajiny, ktorých sa tu sem veľa nahrnulo rádoby ako prispievateľov
ako vidno na príspevkoch tu infiltrovaných žoldnierov z Ukrajiny používajucich jazyk ich vodcu, v súčasnosti už predsedu Európskej komisie o fyzickej likvidácií poniektorých osôb, by mala redakcia prehodnotiť tieto príspevky, táto ukrajinská kultúra žoldnierov by mala byť pozastavená a nie ešte v plnom rozsahu uverejňovaná, leboficovci sú úplne slabým odvarom toho, čo tu predvádzajú títo ukrajinskí žoldáci, aj keď len teraz písomne
Zeleny ako predseda Európskej komisie sa môže vyhrážať celému svetu, podporovať Izrael a JúEsEj v dronoch a iných zbraniach vo vojne proti Iránu, poskytnúť vojská na obranu štátov Perzkého zálivu a mnoho ďalšieho
toľko žoldnierov z Ukrajiny, čo sa tu vyrojilo na diskusiach, to je asi dôsledok toho, že leboficovci strácaju dych a žoldnieri z Ukrajiny ho zasa naberajú ako napríklad ten uvádzaný waldo
ty si sa vrátil odkiaľ, z Pezinka alebo z Plešivca, keď si taký zúrivý, pletieš dvenatri debility nedávajuce zmysel, tebe musel Fiko nejako fest stúpiť na krk
ty čo tu vypisuješ a tlmočíš svoje premotivované poznatky z čítania Denníka N-enávisť, ty si iba tu na Pravde za užitočného idiota zo spomenutého denníčka, tam asi prispievať nemôžeš, tak preto si sa infiltroval sem rozsievať svoju zúrivú myšlienkovú úbohosť
majú sa čim chváliť, ten pisálek asi ašpiruje na Pulitzerovu cenu za takú senzáciu
čo nejdeš do prvej línie spolu ako žoldier na tú svoju Ukrajinu, urobíš aspoň niečo pre Zeleneho a nie tu vypisuješ blbiny
fíha, to mi je úspech JúEsEj, to sa zapíše ako svetový unikát, podobný ako Hirošima
predsedovi Európskej komisie Zelenemu sa dobre rozdáva, keď ožobračuje sprostych Európanov svojimi príkazmi, aby mu dali viac viac a ešte raz viac
Iránec má pravdu, s podvodníkmi sa nevyjednáva, podvodník sa bije po sprostej gebuli
debilko, nepochopil
kto sa už v tomto chaose vyzná, čo je pravda a čo klamstvo, ale zo skúseností predstavitelia JúEsEj nikdy nehovorili pravdu, prvotne nasľubujú hory doly a vždy otočia, oklamú, aj taký starý lišiak ako je Putkoš sa nechal nalákať ľúbivymi rečami Trumpetu na Aljaške, ešteže má toľko bystrosti a umu, akoby aj nemal bývalý člen KGB, a nedal na Trumpetove úlisné úsmevčeky a báchorky, avšak keby nebolo Putkoša, už je dávno po vojne, lebo kremeľskí jastraby by isšli po vzore Pentagonu spálenej zeme
kto môže za takúto kritickú situáciu, no jednoznačne Fico a kto iný, keby sa nepchal do zadku Trumpete, tak Benjamín z Negevskej púšte nepodnikne samostatný útok na Irán, ale dá na rady koordinovať útoky spolu s vedením Európskej komisie a hlavne s jeho predsedom Zelenym
omyl, miriusovi sa nepáči nič, jemu sa páči iba on sám, pozerá do zrkadla a pritom vykrikuje, som najlepší, najlepší som na svete, každý je niktoš, len ja viem všetko, len ja a ja
načo k veci, ty máš vždy svoju pravdu, ty by si zaprel aj svoj nos medzi očami, len aby si bol proti, mohol by ti ktokoľvek a akokoľvek argumentovať, si proste jednoducho mirius a to stačí
Odporúčame