Každá voda tečie zhora nadol. Teda zo severu na juh. Po ľavej strane toku je západ, na pravej východ. Tak to bežne chodí na tejto planéte.
Každá voda tečie zhora nadol. Teda zo severu na juh. Po ľavej strane toku je západ, na pravej východ. Tak to bežne chodí na tejto planéte.
Nie. Západ je vždy po ľavej strane. Keby aj rieka niekde tiekla S/N opačne...vždy je ľavá strana západná.
Nebudem, šach ma nezaujíma. Ale sú géniovia, ktorí v bežnom živote potrebujú pomoc okolia.
Trepeš ako obvykle maňoviny.
Prečo? Niekedy sa nedovolí naštartovať "poškodené auto"?
No...atentát videli všetci a vyšetruje sa tuším stále.
Regióny sú definované celkom jasne. Lipták nechce byť Záhorák a opačne. Východniar...ten chce byť všetko.
Tí z Petržalky? Inak, fúrik sa asi pomýlil. Mám pocit, že na západnej strane Dunaja je zrovna džungľa. Prešpork by mal byť za východnej strane. Jasné, ťahá sa po Vajnory aj Raču. Dúfam, že som to nepokefoval.
Minister je všeobecný manažér, nie pohotovosť pri nejakých udalostiach. Podobne, ako sa minister napr. vnútra nemá montovať do konkrétnych akcií polície.
Ak by ŽSR mali všeobecný problém...to je na účasť ministra. Ak sa rušia vlaky či je nedostatok personálu...to je problém pre ministra, s tým súhlasím.
Bolo by to ozaj absurdné. Počkať si na búrku, potom na chvíľu, až mi padne konár na auto...následne ma vyzvú premiestniť auto. A vtedy zaútočím cúvaním.
Pritom si rozbijem auto, prevrátim ho na strechu...a skoro sa zabijem.
Minister dopravy nemá riešiť čosi ako "utekanie rušňovodičov". To je personalistika. Má slušné šance.
To je inak sranda...tá "podpora" strán. Nebohý Ftáčnik zúril, že sa mu Smer pricapil ako "podporovateľ". Môže to byť pekne kontraproduktívne.
Andrej D stále spomína podporu Pellemu...aj keď vždy dodá, že čo mal iné robiť. Najprv kandidoval sám, potom Pišta Hara...najlepšie zlo Pelle? Tá podpora bola prospešná? Koľko ľudí tým ovplyvnil Andrej? Možno mu ubral
Doplním. Vraj oni vedia ktorý "kus" zrovna lovia. Aj aké má rozmery, aj akú farbu...a samozrejme kde je.
Podľa mňa Jožo Ráž nie je odpísaný. Podpora strán nemusí byť výhodou. Nemyslím si, že sa ľudia riadia akosi "podporou strán". Aože SNS "podporila" Pelleho...a Danko ho v kuse okydáva? Tak vyzerá podpora?
Nikdy by som sa neunúval ísť voliť preto, že mi to odporúča akási strana.
Vyhľadávanie, technika, protekcia.
Odporúčame