Trepeš moňašoviny podobné ako keď bačkorista poučuje neurochirurga kde má hľadať mozog. Daj si pár faciek kelňou. Reaguješ predsa na text akéhosi skaderuka-nohu, nie na Pavla, ktorý bol v NATO veľmi vysoko. Ty ho chceš poučovať? Skok z lešenia!
Trepeš moňašoviny podobné ako keď bačkorista poučuje neurochirurga kde má hľadať mozog. Daj si pár faciek kelňou. Reaguješ predsa na text akéhosi skaderuka-nohu, nie na Pavla, ktorý bol v NATO veľmi vysoko. Ty ho chceš poučovať? Skok z lešenia!
Existuje príslovie: all publicity - good publicity (alebo tak nejako). Je pretŕčaný ľuďom a časť z nich si k nemu vytvorí pozitívny vzťah, vzor, idol, dokonca zbožňovanie (ako v prípade Kajínka)
Toto dokonca neriešila WADA, ale...čosi, o čom som nepočul:
Traja antidopingoví experti – jeden najatý hráčom a dvaja konzultanti Medzinárodnej agentúry pre tenisovú integritu – potvrdili, že príbeh krížovej kontaminácie je hodnoverný.
Nevedel som, že existujú takéto "kompetentné" inštitúcie. Vybavili to oni bez WADA.
Prosím ťa! Ty ideš poučovať generála a bývalého vysokého funkcionára NATO ako sa veci majú? Potrebuješ elektrokonvulzívnu liečbu, ľudovo elektrošoky. Dnes to už nestíhaš, tak aspoň čelovice o radiátor. Lepšie ti nebude, ale aspoň nebudeš plácať maňoviny.
Nuž...Nemyslím si, že tvorcovia filmu sú tí povolaní, ktorí majú národu vysvetľovať aká to bola doba. Nejakí filmári tomu lepšie rozumejú než pospolitý ľud?
Tak ma tá preplieskanina vytočila, že som sa pomýlil: žijúcom, nie žijúcemu.
Hlúpo a zle. Film je o konkrétnom jedincovi, žijúcemu beštiálnemu vrahovi. Napísal si totálnu baraninu, grandióznu kykyňákovinu.
Ja si Lindgrena najviac pamätám ako Rogerovho trénera na začiatku kariéry. Keď sa Rog stal svetovou jednotkou, nemilosrdne Petra kopol do zadnice.
Spolupráca s Danielkou trvala pol roka? To ma prekvapuje, lebo niektorí sa pri nej "ohriali" len mesiac. Výnimkou bol azda iba N. Sears.
Vidím, vďaka za potvrdenie identity. Predpokladal som to.
A čo ak sa Pelle a don Roberto z taktických dôvodov rozdelili na dve krídla? To je starý, osvedčený spôsob boja.Slovák to asi nepozná, lebo akosi nemá chuť bojovať - tak radšej nebojuje.
Danko je tam ale akýsi Trójsky kôň...tak sa mi to javí. Zničia vás ako po nežnej...a budete iba tupo čumieť. Máte to radi (okrem korbáča a trstenice). Necháte sa stiahnuť z kože.
Ty nazvi radšej seba...nejako, ako len chceš. Poradca nie je na robenie kompromisov, ani na diplomatické riešenia. Netušíš čo je to poradca, že? Viem, že nie.
Treba si "počkať"...a dovtedy škodnú nechať voľne pobehovať v revíri. Takéto postoje sú azda najodpornejšie aké vôbec môžu byť. Tfuj!
Pozerám: Chmelár mal včera 53. Teda, ešte predvčerom 52. To je zrelý vek. Podľa oficiálnej klasifikácie, skúsim preložiť do slovenčiny: 60-74 vyšší vek, 75-89 staroba, 90+ dlhovekosť.
O "vysokom veku" by som osobne hovoril nad 80. 50...to je zenit, ideálny vek. Samozrejme, individuálna variabilita je obrovská.
Jasné, že SNS nie je v parlamente.
Moňašoviny ako Himaláje.
Chmelár má vysoký vek??? Mám ti poslať RZP?
Tvoje "prešľapy" sú niečo úplne iné ako zásadné činy. Danko (tuším jediný z SNS) priviezol za autobus kadejakej zberby. Zrejme si tú zberbu zaslúžite.
Poradca má radiť to, čo považuje za správne. Nie to, čo sa oplatí. Vidím, že Slováčisko je deformovaný ale od gruntu.
Odporúčame