To bol internát? Fakt som nevedel. Možno som si to v spomienkach posunul. Ale nemám averziu voči vojakom, ani ku komunistom. A určite mi nevadí, že bol mladý človek vojak a komunista. To by som sa mal zblázniť...že všetci boli pionieri a pápež R vraj H mládežník.
Pane Bože, už aj za rodičov je človek zodpovedný?


