Previazaný červenou mašľou. Vlhová dostala darček za 60-tisíc
Už je to preč. ja si pamätám časy, keď sa na OH mohli zúčastniť iba amatéri. Napr. americkí profi-basketbalisti nehrali, nastupovali hráči z univerzít.
Ak sa zistilo, že niekto zúčastnení zarobil športom napr. 300 USD - brali mu medailu.
Mne osobne profesionalizácia športu príliš nevadí. Ak vidím kvalitné výkony, zázemie mi je ukradnuté. Iste, je to tam o biznise, kšeftoch. Späť sa to už nevráti.
Kupujú sa hráči, udeľujú občianstva. Blonďavých Škandinávcov reprezentuje "rodený" čierny Afričan... V Slovane nehrá žiaden Slovák a pod.
Ja nie som fanúšik, ja som športovec/tréner. Ale fanúšik sa má zblázniť fandením legionárom? Tomu nerozumiem. Ako tenista, aj ako divák: je mi jedno kto je odkiaľ, kto ho platí a pod akou zástavou hrá. Aj hráčom je to väčšinou jedno. Ja viem, zdá sa, že si protirečím.
Ono to aj je kontroverzné.
Málokto vie, že aj "srbský hrdina" len tak-tak...že nereprezentuje UK. Niekedy vo veku cca 18 to už bolo na spadnutie.