Máš problém s očami, alebo si blbý?
Mňa to nešokovalo.
Fico začal systematicky likvidovať a demotivovať vrstvu občanov, ktorí pracujú a dostávajú za to mzdu, nazvyme ich trebárs stredná vrstva, ešte za jeho prvej vlády.
Jeho motto je, že na Slovensku bude každý slušne žiť. Zdôrazňujem KAŽDÝ.
Aj ten, čao čaká každý mesiac na sociálne dávky a nikdy nepracoval a ani pracovať nebude.
Pani Tomanová im zariadila rôzne príspevky, od narodenia, až do smrti.
V BA stojí 3 izbový byt min. 150 tis. eur. a SMER považuje ze milionára toho, kto zarobí ročne viac ako 30 tis. eur. Takže mladí, ktorí keď si zakladajú rodinu, tak im veru nepomôže, že sú šikovní a zarábajú nadpriemer.
Nuž áno. Na Slovensku bude sociálna rovnosť. Ale nie spravodlivosť. Tak to vidím ja.
Politicky- Mikloš.
Právne- manažéri, ktorí podpisovali zmluvy a brali prachy za túto zodpovednosť.
Zdravím Pavol.
Veľmi pekné.
Autizmus je prekliatie, ale hlavne pre okolie takého dieťaťa. Vidieť svoje dieťa, ako si žije vo svojom svete, bez potreby našej lásky musí byť hrozné.
Preto obdivujem ľudí, ktorí dokážu vychovávať tieto deti.
Ale aj taký je život...
Úplne nezmyselný a zbytočný článok.
VŠ nie je podmienkou na výkon poslanca. A čo si ľudia zvolili, to majú.
I keď je pravda, že ja som zaškrtla zhodou okolností 4 vysokoškolských kandidátov, 1 lekára, 1 JUDr, jedného ekonóma a jedného prednostu.
Lebo si myslím, že práca poslanca je predovšetkým o čítaní hory papierov, čo nie je parketou robotníkov.
Veru tak, demokraciu ťažko lámať cez koleno, ale ešte ťažšie ľudskú nenažranosť a vieru v samého seba o svojej nenahraditeľnosti.
Neviem čo týmto chcel básnik povedať, lebo žiadne bydlo ani predstavy mi týmto bezduchým článkom nenabúral.
Neutrálne vecný je tu kadekto, ale určite nie tento bloger.
Ficulienka nechaj ho žiť vo svojej aure vlastnej výnimočnosti a dokonalosti.
Vševedkov táto spoločnosť potrebuje asi ako soľ...
Len aby neskončil ako ten v tých Nevedkových dobrodružstvách, t. j. všetkým na srandu.
Myšlienka dobrá, len dúfam, že nedopadne ako všetko na Slovensku a že to bude naozaj fungovať a budú sa naozaj vyberať podľa odborných kvalít.
Ale odborníci a od politiky nestranní poradcovia budú stáť štát určite menej ako dnešný bordel vo finančnej správe.
Ficulienka, nezískajú. Pokiaľ bude Fico hrať národnou kartou, tak budú vždy mimo.
Tak obyčajní ľudia začali tradične. Po gastrolístkoch a detektore lži prišla štátna vlajka.
Len mi je divnô, že to predtým nevadilo Slotovi.
Súhlasím, zatiaľ nepracujú a plat im ide, ale pán prezident nech venuje aspoň svoje tri platy.
Inak jeho výzva je obyčajným farizejstvom.
Koťká veťkorysosť!
Bodaj by mal Horský pravdu, že je to znak novej nastupujúcej politickej kultúry na Slovensku a gesto dobrej vôle.
Ale to, že je to zo strany Fica myslené úprimne, uverím až vtedy, keď sa jej ako človek ospravedlní za to ako ju ako opozičný politik neustále dehonestoval a ľudsky atakoval.
Ona by aj mala záujem ale ju pochoval experiment so sociálnymi podnikami, rovnako ako pochová Ondruša nivelizovaé zvyšovanie dôchodkov.
Každá nivelizácia je zlá. I v prípade zvyšovania dôchodkov. Ale necháme sa prekvapiť Ondrušovým a Kažimírovým prístupom.
Nuž ozval sa nám odborník na všetko. A najviac na sociológiu. Asi ju vyštudoval s červeným diplomom, kďže vie tak "fundovane" argumentovať o jej zbytočnosti.
Alebo že by to bola iba typická slovenská závisť a povestná "prajnosť" druhému?
Ešte že tí Angličania takto nerozmýšľajú a ponúkajú miesta veľa Slovákom, ktorí nenašli doma uplatnenie.
Jednoznačne Jahnátek, To je odborník tzv. univerzum. Jednoznačne ma o tom presvedčil, keď popisoval technické príčiny zavalenia baníkov v Novákoch. A tá jeho angličtina je vskutku par excelans.
To určite. Bol poistený, ale jadnu sezónu bude určite absentovať. Našťastie to nepostihlo zariadenie.
Ale aj tak mi je to ľúto. Sme maličká krajina a ešte to málo, čo máme, niekto dokáže zničiť.
Odporúčame