Štrajk v Čechách - výzva pre Slovensko.
Tak, postupne:
1), Grécka cesta, nie je demagógia, hovoril o nej český premiér Nečas;
2) demagógiou najhrubšieho zrna, urážajúce moje ja, je tvoje tvrdenie, že by som bola spokojná, keby pichali starým ľuďom smrtiace injekcie, alebo ich strieľali;
3) napísal si cit." Systém sa reformuje 15 rokov a stále to nestačí. Asi Ťa nikdy nenapadlo, že funguje zle, nikdy Ťa nazaujímalo kde sú výsledky za nárast produktivity. Zdrojov vytvárame čoraz viac, no stále si musíme uťahovať opasky. To čo pred 20timi rokmi robili 5ti, dnes robí jeden, no stále je to málo", to mi teda nepríde, že by si nekritizoval systém ako celok.
4) na Slovensku mal za to zaplatené Kaník, vo Švédsku niekto iný. Ak ťa toto trápi, potom sa neoháňaj konsenzom a pod. fabulovaním