Samozrejme, že vaša reakcia bude adekvátna. Nič nové pod slnkom. Predsa neprekročíte svoj tieň.
Tak ako ste to slušne napísali: "Väčší pes berie, či ..."
Dnes hájite parlamentarizmus v mene demokracie a zajtra budete obhajovať svoje "adekvátne" reakcie v mene svojho zdravého (rozumej mocichtivého) rozumu.
Á propo: neurážajte Hellera. Slovenskí politici, vrátane Vás, na Hlavu XXII ani nedočiahnu. To, čo všetci predvádzate je iba obyčajné, malé, slovenské Kocúrkovo.


