:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
a co robia ruski vojaci na Ukrajine?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
a co robia ruski vojaci na Ukrajine?
:))))))))))))))))))))))))))
..
a aku mas este rozpravocku?...skus este nejake bludy vypisat
preco tychto ukrajincov povrazdili rusi a cecenci?
kde 8 rokov ukrajinci vrazdili na Donbase, v ktorej casti?
a urcite vies nakopirovat aspon 20 videi, kde su dokazy o tych vrazdach
rusi vrazdia na Ukrajine horsie,ako nacisti....co che rusko na zasadani BR OSN rozpravat? ze oni nenapadli Ukrajinu? ze oni nevedu vojnu na Ukrajine?
OSN by mala zasadnut len v jednej veci - dat mandat NATO na vojensku intervenciu v rusku a povolenie na bombardovanie ruska.
zas trepes...bavi ta to?
za si mimo a zas si sa strapnil....
len nechapem, preco podporujes ruske vrazdenie na Ukrajine.
hovori sa tomu - vrana k vrane sada...
ja zasnem, ako lahko sa da rusofilom vymyvat ten zvysok mozgu
len nechapem,preco neziadaju rusky zasah aj na Slovensku, ked mame fasistov v parlamente...
netrep bludy, clovece....
a kedy vydas tieto scifi rozpravky?
cim dlhie budu nacisti z ruska na Ukrajine, tym menej techniky ukazu 9.maja
hej hej....skus este nejaku blbost, nech sa zabavime....
madarikovia si zvolili vojnu, pu tlerove tanky v budapesti....kedy zacne Orbanko ziadat autonomiu na Slovensku?
Ano, padlo ako zhnile jablcko.
Neklam.
Fakty su jasne, zdokumentovane. Rusi vrazdia a znasilnuju. Popritom kradnu.
Chapem ta, si z tejto pravdy smutny, ale tak to je
Hej hej, 10 z 11 clenov su vodcovia...
Horelo vyborne, husty cierny dym, ostali z neho konce kridel a trochu z motorov.
Par stoviek rusi zakopali, na zvysok im nezostal cas, kedze ukrajinska armada vykonala protiutok.
Rusi znasilnovali zeny a deti, povrazdili stovky civilistov. Taka je realita.
Netrep bludy.
Preco ta tesi, ze rusi vrazdia a znasilnuju na Ukrajine? Preco to robis? Preco vidime dokazy, ako rusi vrazdia a znasilnuju, len nevidime to udajne vrazdenie vymyslenych banderovcov? Ze nemame tu videa fotky, ako vymysleni banderovci 8 rokov vrazdili na Donbase?
Rusi su nevzdelany narod, to je fakt. Vrazdia, znasilnuju, kradnu. Fakt nemaju panvice a hracky v rusku, ze ich musia kradnut na Ukrajine?
Odporúčame