Tak ta nemala mater zaockovat.
Tak ta nemala mater zaockovat.
Ako sa moze nezaockovany nakazit covidom?
A preto sa za 2 roky nakazilo "len" 1 milion obcanov...pri niekolkomilionov vykonanych testoch....zaujimave..
Ako sa moze nezaockovany nakazit covidom?
Nie, nemal som take stastie, ako ty.
Ako sa moze nezaockovany nakazit covidom?
Raz do tyzdna.
Takze moze nezaockovany chodit do prace? Skoky?obchodu? Na postu?
Djokovic bol v Ciernej Hore a jediny mal rusko. Preco? Ved je prekonany...
Klames.
Nemas kamaratov.
Ako moze mat tvoj nezaockovany kamarat niekoho, kto je zaockovany? A ako sa tvoj nezaockovany kamarat nakazil? Ak je nezaockovany?
Klame. Nechodis do obchodu? Do skoly nechodia deti? Na postu nechodis? Nejazdis mhd?
Na nezapckovany zakaz cestovat? Ma nezaockovany zakaz navstevy potravin? Ma nezaockovany zakaz nastupu do prace? Ma nezaockovane dieta zakaz nastupu na vyucovanie? Ma nezaockovany zakaz navstevy posty? Je viac nezaockovanych, ako zaockovanych. Tak ako moze zaockovany sirit virus?
Zltacka je ludovo nazyvana chorobou spinavych ruk. Mal si zltacku?
Preco Uhrik, Djokovic, Herobin nosia respirator?
Nezaockovani tu siria virus...taka je realita.
:))))))))))))))))))))))))
Co to ma Djokovic na ksichte? Co je to za handru?
Neklam. Tie tvoje bludy nech pocuva mamicka.
Zaujimave je, ze cim viac zaockovana krajina, tym menej umrti
Netrep bludy. Ved nas je len 2,5 miliona. Tak kto by mal zomierat?
Iba 59? ... lepsie, ako 590
Pokial Uhrik alebo Herobin budu nosit respirator, budem aj ja.
Ruky po pouziti wc si umyvas?
venuju sa problemom - ZLE
nevenuju sa problemom - ZLE....
Odporúčame