fakt? a ked uzivas ivermektin, ktory nema ziadnu dlhodobu studiu ucinkov na ludske telo, to ti nevadi?...akoze ty sa radsej nechas napchat liekmi, o ktorych nemas ani sajnu,ake to na tebe zanecha nasledky, je to vlastne experiment, pretoze ti budu kombinovat lieky tak,aby ta udrzali pri zivote a budes len cisto pokusny kralik....vlastne, ty si podporovatel farmafiriem....
skus ma presvedcit, ze uzivanie ivermektinu alebo tych tvojich protizapalovych vitaminovych doplnkov, ma mensie negativne ucinky,ako vakcina, ktora presla studiami, vyhodnocuju sa jej ucinky na milionoch zaockovanych...milionoch....a ze je lepsie cakat, nezaockovany na hospitalizaciu v nemocnici,ako zaockovany doma zo soplikom...


