„Nie v roku 2019, ale najskôr v roku 2020 sa bude dať ísť plynule diaľnicou z Bratislavy do Košíc,“ prisľúbil v roku 2015 štvorprúdovku Ján Počiatek.
„Dokončenie diaľnice D1 odhadujem v plnom profile na rok 2020,“ vyhlásil na zasadnutí rady slovenských regiónov strany Sieť Roman Brecely.
Arpád Érsek iba rok po vzniku novej vlády výrazne posunul dokončenie "nekonečnej" diaľnice. Podľa jeho slov by diaľnica mala plne slúžiť motoristom "do roku 2025 resp. 2026." Už teraz sa dá takmer s istotou povedať, že ani jeden s termínov sa nestretne s realitou.


