a preco mu davas teda hlas? preco ho volis?
a preco mu davas teda hlas? preco ho volis?
takze podmienecne registrovana vakcina je horsia,ako vobec neregistrovana?
ja si ho dam, ak bude oficialne schvaleny, ale nie nasimi ruskymi agentmi
kto? co?.....vidis,ako ty mas pekne vyfukane v hlave...
predpokaldam, ze asi narazaz na poskokov americanov...tak si to teda zhrnieme, kto bol oficialne prijaty v Bielom dome....Dzurinda, Schuster, Fico, Pelle....takze Fico a pelle su sluhovia sionizmu? kedze su v aktivnej politike...
ale ved pele ani fico nevladnu..tak neplac.. :))))))))
sluzba ostrihanie funguje vyborne - zavolam a pride slecna kadernicka domov. ostrihany som kazdych 10 dni.. :)))
to, ze ty si amater a nevies vyuzivat sluzby,je tvoj problem
ktore vakciny mimo EU su schvalene? vies ich vymenovat?
“Keď Pilát videl, že už nič nepomôže, ba že pobúrenie ešte silnie, vzal vodu, umyl si ruky pred zástupom a vyhlásil: Ja nemám vinu na tejto krvi. To je vaša vec!”
ked Krajci vyhlasil, ze asi bude potrebne vytvorit fond na odskodnenie tych, u ktorych sa po ockovani prejavili vedlajsie ucinky a mali by trvale alebo docasne poskodenie zdravia, tak tu kopec ludi bliakalo, ze ako maju verit vakcine, za ktoru neprebera zodpovednost vyrobca - pritom vyrobca nepreberia zodpovednost za zle skladovanie a aplikaciu, ak niesu dodrzane pravidla urcene vyrobcom.
teraz tu dezolatom nevadi, ze vyrobca neprebera zodpovednost za vakcinu.....
ja osobne nemam problem sa zaockovat vakcinou, ktora bude schvalena a bezpecna. ak EMA schvali vakcinu Sputnik zajtra, tak pozajtra si u bez problemov pichnem...
zomrel uz niekto z tych niekolko milionov zaockovanych? z tych cca 50-60 milionov?
preco?
neveris tejto exxelentnej vakcine? ved coho by si sa bal? ved sa nou ockuju miliony ludi
neveris tejto exxelentnej vakcine? ved coho by si sa bal? ved sa nou ockuju miliony ludi
volicpoplatnik - zablokovany.....parada.... :)))))))))))
zas si mimo, ako vzdy....
takze sputnikom sa neockuje?....
Slovenka Daniela Slepáková, ktorá už šesť rokov žije v Moskve, opísala, ako funguje život v ruskej metropole a ako sa krajina pasuje s koronavírusom. Sama už podstúpila očkovanie ruskou vakcínou Sputnik V a mala len typické mierne vedľajšie účinky.
1.je zakaz vyvazat zo Slovenska tovar? alebo dovazat,
2.niekto ti brani vycestovat do madarska,alebo pricestovat z rakuska?
3.kto ti brani vyuzivat sluzby napriklad kurierskej sluzby na dovoz/vyvoz tovaru?
4.kto ti brani investovat peniaze v Nemecku?
19. septembra 2017 - Aktivisti odovzdali petíciu za R4 s 32.580 podpismi na Úrade vlády SR...Člen občianskeho združenia René Polačok pre TASR uviedol, že so získavaním podpisov im pomáhali aktivisti v jednotlivých regiónoch.
22. júla 2014 - Ľudia vo Svidníckom okrese podpisujú petíciu za rýchlostnú cestu R4
v com?...ze 5milionove slovensko ma 7tisic obeti a 10 milionove madarsko 15tisic?
Odporúčame