mozem si ju obtierat aj o tvoju mater.
moja mamka uz nezije. mozes si kopnut
mozem si ju obtierat aj o tvoju mater.
moja mamka uz nezije. mozes si kopnut
dosli argumenty?... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
takze ja som ovca a ty places, lebo sa nemozes dat zaockovat sputnikom.. :)))))))))))))))))))
mas dovod sa ockovat? ved : Dodržiava odstupy, umýva si ruky, nosí rúško:):):)
ňtak preco ockovanie?
Sputnik nema vedlajsie ucinky?
inak, ake vedlajsie ucinky ma po ockovani napriklad Krcmery?...
je to jeho trapna vyhovorka
minisrter zdravotnictva moze udelit vynimku na tuto vakcinu a nikto nebrani,aby SHR nakupili vakcinu. o jej pouziti moze rohodnut vyhlaskou minister zdravotnictva.
ak to dokazal pri lieku pre kone, moze to aj pri vakcine
preco, mas zltacku? siris nakazu? niekto ti to prikazal?
nebut trapny...tvoja mater sa uz zaockovala?
tak preco sa chces dat zaockovat Sputnikom? :)))))
daj mi potvrdenie, ze ta vakcina nezabija, nema vedlajsie ucinnky a hned druhy po tebe sa nou zaockujem.
Rusko ockuje Sputnikom od septembra a denny pocet mrtvych im neklesol na uroven augusta. preco?
kupil by si si cinske auto na Slovensku?
pretoze je zodpovedna.
ty si preco umyvas ruky po pouziti WC,ak nemas zltacku?
wau...a este nieco mas na srdci??...
tvoja mater sa neboji smrti? ze zomrie sama na covid?
ma na Slovensku zastupenie. takze kedy si ho kupis?
Kiska je zdraotnike alebo ma vek nad 75+?
Matovic prekonal covid, nemusis sa ockovat a nespada do kategorie zdravotnik a 75+
NOD ?...to je kto?
zaujimave je, ze ludia, ktori spochybnovali pocty nakazenycha mrtvych na covid, sa teraz dozaduju ruskej vakciny. preco? bojite sa, ze sa nakazite alebo zomriete na neexistujucu chorobuu?
preco sa Sputnikom nechce zaockovat Putin?....
aj ja...ak bude potvdene,. ze je bezpecny....a ucinny...
od septembra sa nim ockuje v Rusku..preco nemaju nizsie cisla mrtvych na covid,ako ich mali v auguste?
tak sa ta spytam...ale v dobrom....len ma zaujima tvoj nazor...
Dongfeng - je to cinsky vyrobca aut s produkciou cca 3,5 miliona aut rocne....kupil by si si auto tejto znacky na Slovensku?
smeraci vedia,ako sa zbavit svojich zradcov....a hraju to na samovrazdy...
smeraci vedia,ako sa zbavit svojich zradcov....a hraju to na samovrazdy...
Odporúčame