‘Ťahá‘ vaše auto lepšie so 100-oktánovým benzínom? Zabudnite
pokial viem a pamatam si z navodov, tak vyrobca odporuca, aky benzin s akym minimalnym oktanovym cislom mas tankovat...
ano, na jar ti nenastartuje ani auto, ak mas v nadrzi 95tku celu zimu....pretoze benzin co robi? PRCHAAAAA.........preto sa stava pri kontrolach an malo vytazenych pumpach, ze benzin ma oktanove cislo 89-91..........norma uvadza, ze minimalne oktanove cislo benzinu urceneho na predaj moze byt 86 oktanov.
a pokial viem, tak vyrobca zahradnej techniky odporuca vytankovat komplet benzin z nadrze pri uskladneni na zimu....