nezmyselne?.....takze ty nechodis ani na preventivne k zubarovi a obvodnemu?
nezmyselne?.....takze ty nechodis ani na preventivne k zubarovi a obvodnemu?
a si predsav,ak by boli take opatrienia pri epidemii chripky, kolko ludi este mohlo zit...
plakal si...nervozny si bol....tam som ti to pekne skopiroval....zas som ta usvedcil, ze si sa strapnil
ty chces,aby nakazeny slovaci prisli na slovensko??...preco to chces?
KTORY ZAKON ZAKAZUJE ZNOVU VYHLASIT NUDZOVY STAV???
toto myslis?
Nudzovy stav uz bol raz koli ronvakej príčine vyhlaseny....a mpze trvat max 90 dni.... matovicovi vyhlasenie nudzoveho stabu je zrejme v rozpore so zakonom - S AKYM ZAKONOM JE TO V ROZPORE A PODLA KTOREHO PARAGRAFU?
PRECO NEMOZE BYT ZAS VYHLASENY NUDZOVY STAV? KTORY ZAKON TO ZAKAZUJE?
zas ti mam dokazovat, ze nieco neexistuje?
ved toto tvoje tvrdenie neexistuje
vlada moze pocas roka vyhlasit nudzovy stav 4krat....ty tvrdis, ze nemoze...
v ktorom paragrafe sa to pise?
klames, zas a znovu
tak teda ktory zakon a cislo paragrafu???
zas si si vycucal z prstu klamstvo a siris ho...niesi schopny ani skopirovat svoje tvrdenie....si klamar,ako vzdy.. :))
neuviedol si nic
ktory paragraf?
cislo zakona?
ak nieco tvrdis, tak to dokaz...sup sup...zas budes trapne odchadzat z diskusie
takze ktory zakon??...
takze si plakal zbytocne...uznas, ze stiahnut prepad z 12 na 8 je uspech v tejto krize....
.
ake nezmysli kritizujes?...bud konkretny
co je ineko??
preco chces vyuziat ekarantenu, ked trvas na zatvoreni hranic? aky ma potom vyznam?
preco je vyhlasenie nudzoveho stavu v rozpore zo zakonom?..a s ktorym zakonom???
posli sa kam chces
preco je vyhlasenie nudzoveho stavu v rozpore zo zakonom?..a s ktorym zakonom???
preco je vyhlasenie nudzoveho stavu v rozpore zo zakonom?..a s ktorym zakonom???
wau..ty chces vysedky za tento rok??...a preco teda vyplakavas, ze je taky vysoky prepad, ked nema oficialne cisla za tento rok??
ale ty chces uzatvrotit hranice....kto by ju vyuzival, ked tu nikoho nechces vpustit?
a ti, co pridu a budu nakazeni??....co s nimi?
skopiruj to...
klames a este ani nevies dokazat svoje tvrdenia...
preco je vyhlasenie nudzoveho stavu v rozpore zo zakonom?..a s ktorym zakonom???
Odporúčame