preco pelle zatvoril v marci vsetky obchody, skoly, hranice, letiska??...preco takto poskodil ekonomiku???
preco pelle zatvoril v marci vsetky obchody, skoly, hranice, letiska??...preco takto poskodil ekonomiku???
pedro...preco pelle zavrel v marci vsetko, co sa dalo?..skoly,obchody, hranice??
zas sa strapnujes??...
.
fakty nepustia...a ano, je zle, ze sa vystavba D3 prerusovala a nestavalo sa ako jeden usek...uz mohla byt davno dokoncena...je to chyba..
.
ale fakty nepustia....tak sa skludni a mozes nam napisat, ake nove useky sa zacali stavat napriklad v roku 2015
Pelle nekonal hned??..tak preto klesla ekonomia za 1Q o 4% ??
nie....preco??....tvoja mater sa boji mafianov???
nikto ta nenuti, aby si to tvrdil....bud OK a netvrd to .. :)))
ja som ok...ty mas problem s pisanim na klavesnici...
klames..
Prvá fáza uvolňovania opatrení proti šíreniu choroby COVID-19 vstúpila do platnosti 22. apríla 2020, 42. deň po aktivovaní prvých protipandemických opatrení.
Prvá fáza uvolňovania opatrení proti šíreniu choroby COVID-19 vstúpila do platnosti 22. apríla 2020, 42. deň po aktivovaní prvých protipandemických opatrení.
Preco pelle zatvoril obchody???
preco pelle pozatvaral obchody a firmy???..odpovedz mi a ja ti poviem, preco to nebolo hned na druhy den po vymenovani novej vlady
to nieje v zakone...cislo zakona a paragraf mi skopiruj
preco pelle pozatvaral obchody a firmy???
preco pelle pozatvaral obchody a firmy???
akoze neotvoril??..ved to urobil do 2 tyzdnov....pretoze videl,ako pelle zacal s nicenim ekonomiky....
preco pelle pozatvaral obchody a firmy???
otvoril to hned....chvalabohu..Pelle vsetko zatvoril a nechal nas doma...
za pelleho klesla ekonomika o 4 percenta a pouatvaral obchody a hranice, aby klesla este viac..preco to pelle urobil?..preco zatvoril obchody, firmy?
to nie je v zakone...skopiruj to, co schvalili poslanci....
Odporúčame