Akési pomýlené je to v celom svete,heterosexuali do manželstiev vstupujú menej a tí ktorí deti mat nebudú len by sa vydávali a ženili.Odborníci z ludských práv majú aspon doležitú prácu.
Akési pomýlené je to v celom svete,heterosexuali do manželstiev vstupujú menej a tí ktorí deti mat nebudú len by sa vydávali a ženili.Odborníci z ludských práv majú aspon doležitú prácu.
Ale máme tu i vela blbcov stačí si prečítat Tvoje príspevky.
Takýchto tarajkov zamestnat na člonoch ktoré budú vozit spat imigrantov ako veslarov.
Znova nepíš jednostranne.Nie všetci tvrdia o začiatku 2.svetovej vojny že sa začala 1.9. podla Teba i zautočením Slovenska na okupované časti Polskom.
Čiže podla Teba Poliaci v 1938 neobsadili čast Slovenska.Slovensko prepadlo Polsko.A hlúpi sú historici?
Nechcem Ta uražat ale radšej čitaj potom píš.Alebo nepíš jednostranne.
Pichni si alebo sa zapichni a netvrd také blbosti. Pichnutý.
Nemaj predsudky a vrhni sa nevolaným navštevnikom okolo krku,poskytni im všetko čo máš vrátane manželky.
Plne s Vami súhlasím, vstup vojsk Varšavskej zmluvy oddialil terajší system o 20 rokov. V podstate ešte dalších 20 rokov sme relatívne spokojne žili bez obáv z nasledujúcich dní. Nikdy som nebol člen žiadnej strany.
Ty si myslíš že Gréci sú hlúpi a ostaní múdrí? Vedia to i Gréci, len vo volbách malo zmeníš ako u nás.Nepodcenuj Grekov a nevyzdvihuj ostatných.Prečo si mysliš že Greci majú vysoke dochodky.V priemere? I u nás sú vysoké a kolko v skutočnosti poberajú bežní obyvatelia.U nich to je podobné.Ak vlady klamali vyhovovalo to znova finačným kruhom, tým skor sa dostanú k štatnemu majetku Grécka.Politici odídu a v zákulisí sa budú vyškierat spokojne ako aj naši politici ktorí privatizovali.A sme ticho, ale na hračku ktorú nám podhodili sa necháš nachytat a preklínaš Grékov.Chyba je inde.V systeme a v naivite jednotlivcov alebo možno v čestnosti obyčajných ludi ktorí ani nepredokladajú ako sú klamaní.
Všade sa chcú chránit len niekolko pomatencov blúzni o ich vítaní.Nebodaj im to aj povedat v tom prípade najmenšie čo Ti hrozi je označenie že si xenofob.Samozrejme starat sa o nich chcú zo štátneho.Tibi,Europ a iní
Co sa má co hanbit ved ani Ty sa nehanbíš,tak si to myslel?
Čiže ak niekto spácha u Vás príkladne vraždu si vinná i Ty a v žiadnom prípade sa nemáš zbavovat viny.To je zodpovednost za to čo si nespáchala.Preje niekoho auto a Ty tomu nezabrániš i ked si mohla skočit pod auto aby prešlo Teba a nie niekoho iného ale zodpovedná si Ty.Ak by som hodil kamenom tak znova podla Tvojej logiky si viná Ty lebo si tomu mohla zabranit a neučinila si tak.Nie som vinný za to že afričania utekajú do Europy?Mohol som zabránit tomu ale i TY.Syp si popol na hlavu ak ti to vyhovuje ja to odmietam.
Čas a peniaze pracovali pre skupiny ktoré riadili proces požičiek.Dopredu vedeli že Gréci nikdy nebudú mat na to aby dlhy splatili a preto politici korí zadlžovali krajinu im vyhovovali.
Dlhy sa vrátia v podobe lacného sprivatizovaného majetku a strata bank bude i tak minimálna lepšie povedaná žiadna.Za nové dlhy ručia danoví poplatníci členských krajín.Občania Grecka samozrejme tiež.
Hlúpý je jednotlivec alebo niektorí jednotlivci .Nikdy neobvinuj žiaden národ.Ty si sa zaradila sama,alebo sám.