tupe ruSSke smeracke telce, utekajte za Ukrajincami nech vam ten ropovod rychlo opravuju, pre vase krvave nacisticke oci, aby ho ruSS mohol zase bombardovat
tupe ruSSke smeracke telce, utekajte za Ukrajincami nech vam ten ropovod rychlo opravuju, pre vase krvave nacisticke oci, aby ho ruSS mohol zase bombardovat
ty tupelo, teba robil asi nejaký ruSS, ked si také tela.
hajz.el ta rano obuval ty trdlo smerácke a vrahov obhajuje tvoj protislovenský kolaborant ficoe keď sa im chodí strkať do prde.le...tupec
nafetovaný smeracky hajze.l tupy blboš...obhajca vraha a zločinca
strašná hanba blboš a tupy papmpuch, ale ešte horšia, že toto ludia zatial volia na grcanie velebnosti
asi nemáš dosť IQ na to vidieť rozdiel medzi Śimečkom, a tupím zakomplexovaným batekom
pozri si čo napr. tupeho barteka, to čo ľudia vidia za svoje peniaze a už nečakaj žiadnu slušnosť
takýchto fanatických politrúkov tu bolo za komančov kopec, ale prečo ich akceptujete teraz, každý kto má neofašistické a neokomunistické provojnové názory ako tento sedlačik, má byť vo vyšetrovačke a nie v telke...cele zle, toto už nieje demokracia ale chaos
ze uz toho ruSSkeho de.bila nekopne niekto do vajec, ak ich este ma
ruSSkí fašisti sa spoja s oranžovým a bude slayada
smerákom a rusifilnym zaostalcom never ani slovo, chcú ťa zničiť
fasisticke ruSSko na paraolypiade gratulujem, urcite to vyuziju na zabijanie, kradnutie a propagandu.
neonacisti a rusofasisti tu kvikaju, asi je nieco dobre.
asi preto ze na nich fasisti uz 4 roky utocia
neofasisticka putinova ha.jzlova kefa, madar a fikot, uz davno nemali mat v EU ziadne slovo za svoju kolaborantsku spolupracu s putinovim nacistickym rezimom, fuj
ficot je babrak, rusofilny, na slovensku, krachuju podniky, stat ovlada mafia, najdrahsie ceny v obchodoch, ale jeho trapi Ukrajina, tupec
fasisticke ruSSko to robi a niele to uz 4 roky ...aky je problem s tym skoncit?
ruSSka fasisticka flotila sa beztrestne plavi po svete, parada, aj ked vo svete s obmedzenym mozstvom plynu a ropy je toto nezmyselne plytvanie uplne sialene...ludom j.ebe
by som sa cudoval Ukrajincom keby verili ze fasisti aj dodrzia primerie, ruSS je vsivava svina klamarska
tupy ruSSofil asi nepochopis ze je jedo ake su straty ked branis svoju krajinu , pred fasistami z vychodu, ruSsky fasista moze kedykolvek odist z Ukrajiny
Odporúčame