Takže presnými kĺzavými bombami, áno? No, konečne niekto napísal raz za čas aspoň časť pravdy, čo sa deje na Ukrajine.
Takže presnými kĺzavými bombami, áno? No, konečne niekto napísal raz za čas aspoň časť pravdy, čo sa deje na Ukrajine.
Keby to len bola pravda, však?
Takže ATACAMSy sa dajú zostreliť!
Pravý opak je pravdou. V stopách nacistov idú neonacistickí neobanderovci po štátnom prevrate na Majdane v Kyjeve v roku 2014, ktorý vyfinancovali piatimi miliardami dolárov USA!!! Putin sa iba so svojím velením rozhodol, že bude brániť rusky hovoriacich Ukrajincov na Donbase, pretože neobanderovci po roku 2014 strieľali delami do panelákov na Donbase a povraždili najmenej 14 000 rusky hovoriacich Donbasanov!!! Všetko iné je iba propaganda!
Mne sa zdá, že veľa napovedia voľby nového amerického prezidenta, pretože Biden môže zomrieť na starobu každý deň.
Rusi presunuli svoju flotilu ďalej od dostrelov západných zbraní.
Jediný správny systém je taký, ktorý dokáže zastaviť vlak ZVONKA, čiže bez účasti rušňovodiča!!! Iné systémy sú na hovno!!!
Ako je možné, že sa to stalo, keď počítače riadia celé železničné Pardubice? Nerobili náhodou na počítačoch profylaktiku? Ale veď taký počítač musí mať náhradný počítač nie? Nechápem.
Turistický ruch v oblasti Čergova v prázdninovom aj lyžiarskom období ubudne o 50%. Než sa kraj rozhodne, všetko zarastie a zrezivie!!!
Ak ste to myslela vážne, tak snívajte ďalej.
To, že chlapca rieši sociálka je znaužívanie politickej moci? Čo si to zasa SITA vymyslela? Sociálka by mala riešiť predovšetkým jeho otca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pán "crevo" naštudujte si, prosím, z objektívnych serverov skutočné dôvody, prečo Rusi začali vojenskú operáciu na Ukrajine, dobre?
Rozmetali alebo zasiahli? Je to to isté? Obávam sa, že Rusi budú musieť postupne začať používať aj svoje najdokonalejšie zbrane, čo bude plne vyhovovať Američanom, ktorí odhalia prísne tajné ruské zbrane. No ešte uvidíme.
Obsah článku je propagandistický a teda v podstate klamlivý!!! To je hold propaganda!!!
Pán Šimečka presvedčivo klame priamo do TV kamery a skresľuje fakty. Je to úbožiak!!! Bol to najmä Matovič a Šimečka, ktorí "huckali" národ na ulice, z čoho "vyšiel" aj atentátnik!!! Pán Šimečka bol Američanmi naozaj veľmi dobre vyškolený, podobne ako Naď či Čaputová!!! Klamať priamo do kamery, to hockto nedokáže.
Ja chcem športový ČT4. Prosím, prosím, prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opravy mostov sa dajú realizovať prostredníctvom tzv. Akcie Z, ako tomu bolo za socializmu. To znamená nedať ľuďom peniaze ale uhradiť im dopravu, jedlo, pitie a ubytovanie, ak je potrebné. Určite by sa našlo dosť ľudí.
Jančkárová jednoznačne stojí na strane "demokratov" ale nie na strane demokracie!!! A tiež drží stranu EÚ pokiaľ ide o vojnu na Ukrajine, proti čomu kategoricky protestujem!!!
Politika do športu nepatrí!!! Finíto!!!
Snívajte ďalej! To, čo ste napísal je prečin ohovárania. Uvedomujete si to? Vy si myslíte, že odborníci na IT Váš počítač nelokalizujú? Tak to ste naozaj dosť naivný.