Tak to sa nám Robertko zhodil, na južnom Slovensku má letáky v maďarčine, kde dopredu Maďarom ďakuje. Dúfam, že roduverní Slováci to náležite "ocenia" a Maďari mu nenaletia. Veď si pamätajú, čo všetko im vyviedol.-:)))
Podľa:vlákien iba prvá úroveň času |
najnovšie po najstaršie najstaršie po najnovšie |
... ujko Bububu sa zľakol svojich vlastných "bububu" kydov a vyhovoril sa na - bububu klebety !! ... :-p
enki, nauč sa čítať, Fico tu bombaistickú správu dementoval, a keď chceš tvrdiť že klame tak daj link na video alebo aspoň nahrávku kde to tvrdí, lebo ináč celá ta správa je tak na úrovni JPP...
ty sa nauc chapat vyznamu napisaneho textu
ak by si to dokazal tvoj prispevok by tu nebol
APROPO_Fico zaprel uz aj vacsiu bradavicu na svojom vyretušovanom ksichte....
:)
Pán Fico týmto ste potvrdili,že všetky Váše predvolebné sľuby sú len klebety a skutočne by ste mali zvážiť váše pôsobenie v politike čím skôr. Od začiatku vášho pôsobenia v politike sledujem, každé vaše vystupenie a zisťujem,že popierate čo ste povedali pred tým a tak to ide dookola a až teraz som pochopil,že Vy vlastne klebetite a to čo ste sľubili neplatí.Takého prezidenta už máme,tak radšie sa vzdajte a to bude prvé,čo nebudete klebetiť.
Daj nejaky konkretny link
na to vyhlasenie, ak nedas,
je jasne, ze si klamar.
bolo to vo vsetkych novinach, ako agenturna sprava SITA, tak to asi nebola kacica
Fico sa vykruca ako had
Ale to je clanok stupnana,
na ktory moj trojrocny syn
nenaletel. Ja respektujem
infantilnost tvojho syna aj
teba. Len bulvarny redaktor
a opozicny hlodavec moze
prist s takymto tvrdenim:
"Vyjadrenie Roberta Fica
sprostredkovali agentúre SITA
viacerí účastníci dnešného
stretnutia."
...aj to bolo vo všetkých novinách, že Berkut strieľa do ľudí v Kyjeve a že odstreľovači sú Janukovičovi ľudia...
a bolo to presne naopak - neozbrojení príslušníci Berkutu uhoreli k smrti (26), mnoho ich bolo zranených...a odstreľovači z Jaseňukom obsadených budov boli jeho ľudia.
Taká je pravda !
Nasťenka, tu mas BERKUT >
https://www.youtube.com/watch?v=juyAe23BQr 4
https://www.youtube.com/watch?v=OazbXhqMgmI
ht tps://www.youtube.com/watch?v=VnfOwwDxoeM
https:/ /www.youtube.com/watch?v=BvmpPpbDxyM
Dúfam, že Kiska vyhrá. Tie reči o tých úzerníckych splátkach moc neverím. Boli nejaké konkrétne prípady, mená a to aj riadne vyšetrené? Vidím to len v rovine jpp. Ale to, čo spôsobil Fico/Ficove vlády posledne 6 rokov je oveľa horšie.
Same klamstvá. Korupcia. Výhovorky. Prešustrovanie peniazi, atď.
Nech dostane veľkú porážku, nejak 60% - 40% v prospechu pána Kiska.
Tie ďalšie 2 roky Fico ako premier a SMER vláda hádam nejak prežijeme. Potom nové parlamentné voľby, v ktorých SMER bude hrať len rolu figuranta. Kiež.
Napríklad 4000 milionov eur premarnil za 50km R1 NR-BB za tu sumu postaviš 12 takých ciest
To si myslel tie lacné diaľnice, ktorých mosty padajú ako domčeky z kariet? Lebo v tendri zvíťazil najlacnejší variant?
Ďakujem, neprosím, pre mňa sú ľudské životy to najdôležitejšie!
myslíš tie, čo padajú počiatkovi? keď tam majú ľudí, čo ani stavebné výkresy nevedia čítať?
ficovi ide o hrdlo, chce byť prezidentom len pre jediné - pre amnestie
jeho podvody ho doháňajú tak, že to každú chvíľu praskne
Počiatkovi ešte nijaký most nepadol, to si si pomýlil s Fígeľom ! On vybral najlacnejší variant, nad cenou ktorého skúsení stavbári krútili hlavou, že sa to za tú cenu postaviť nedá...
kurimany padli počjatkovi
keď bol oddychovať po náročnej práci v kuvajte a dva dni ho nebolo
možno vyjednával vstup docenta drÍstotu za muslima, pre istotu...
a stavbári sami ponúkli cenu
Ja nechápem, či som v psychiatrickej liečebni, alebo na debate Pravdy.
Kto je zodpovedný za tender? Ja si myslím, že ten, kto ho vyberie.
tender dávno skončil a most nespadol
prišiel počiatek, dal svojich ľudí a tí čumeli, ako sa stavia most v rozpore s projektovou dokumentáciou
oni netušili... a most spadol
most nespadol, keď sa vyhodnocoval tender....
alebo bol padnutý už rok, len si to nikto nevšimol?
povedal som ti včera jasne, aby si zo mňa zosadol, ja už na teba reagovať nevcchecem, tak ťa znova dôrazne žiadam, aby si zo mňa zosadol. Nemám záujem sa hádať s agentom provokatérom, poslaný si sem zo Súmračnej na provokovanie, Pravda ti už vymazala tvoj včerajší infantilný blog, plný ohováračiek a buď rád, že ťa osoby napadnuté v tom blogu ešte nezažalovali.
ROZUMEL SI MI?
Ak nie, daj sa vypchať!
jozefka nechcem rýpať nuž vyberieš si firmu na rekonštrukciu a POTOM UŽ POTOPA -ŽIADNA KONTROLA-NECH ŤA OKRADNU???
nuž škoda fakt mne nie blízke prirovnanie.
A čo by mal taký Počiatek podľa teba urobiť. Príde na Ministerstvo a všetky predchádzajúce tendre zruší? Veď p. Fígeľ musí byť aj zodpovedný, aby si za svojím stál!
Ako by sa krajina pohla dopredu, keby "nový" 4 roky iba kontroloval po "bývalom"...
To je pohľad nášho "zlepenca"? Lebo o pravici sa na Slovensku uvažovať nedá.
premier sa nam pomiatol. v trojuholnikoch vidi scientologov, jeden den nieco svojim povie a druhy den to oznaci za klebetu, tvrdi, ze pre slovensko pracuje 24 hodin denne (ako ten meciar - len mozog, ktory sem-tam prijima potravu)... v pezinku by mu uz mali ustielat :).
Vymazané na základe žiadosti podľa zákona č. 18/2018 z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov.
Janmar - došli argumenty?
Čo tu pletieš nejakých modrých a dvojnasobné platy - kde je k tomu članok, resp. debata?
To si stále takto mimo, alebo iba občas?
Janmar má pravdu, modráci bola a sú sľubotechna a Lado zbytočne ironizuje. Fico robí dobre a rozumne, v rámci našich možností vedie krajinu k prosperite. Sme lepšie na tom ako MaĎari a Poliaci a dúfam, že sa vyrovnáme s Čechmi, aj keď mali značný náskok!
Hehe, Ty si určite dôchodca, ke´d nevieš, kde je sever. opýtaj sa živnostníkov, malých a stredných podnikateĺov, zdravotníkov, či učiteĺov. A budeš počuť len samú chválu.-:)))
dôchodca si ty. ani nevieš povedať ako Fico zhoršil priestor pre M a D podnikateľov! lebo ho nezhoršil ... máš naučené frázy ako decko, alebo veľmi staručký dôchodca. Ak si v strednom veku, tak potom musíš mať vymetený mozog nenávisťou. A nenávišť ti zožiera celé telo.
pre boha, kde začať?
neúmerné daňovo-odvodové zaťaženie, byrokracia, dodatočné výkazy, súdnictvo a vymožiteľnosť práva, korupcia, exekučné zákony, zákonník práce, zhoršenie konkurencieschopnosti podnikov SVK a ostatných krajín, nedostatočná podpora inovácii,... Myslím, že netreba pokračovať aj keď by sa dalo. A teraz mi skúste Vy napísať protiargument. A nie len urážať a kecať niečo o naučených frázach rovnako ako to vie p. Fico a hlas jemu podobný.
...preboha, načo mu tak podrobne popisuješ, veď to je preňho španielska dedina, toľko cudzích, neznámych pojmov...a v manuáli ich nenájde...oni sú naučení iba na jednoduché povely- cigán Dzurinda! MikLož ! Radicsnény! Scientológ! Úžerník! Lebo Maďar! Dvojnásobné platy! Zastavili diaľnice! Sociálny štát ! Bezchybne reagujú na - ISTOTY !!
Začni už používať myslenie, alebo
Ty schvaľuješ neplatenie daní?
Ty schvaľuješ obchádzanie zákonov?
....lebo takým Fico vadí.
Fico vadí ľuďom, ktorí chcú byť za 2 roky miliardármi na úkor krajiny.
Ukáž mi učiteľa v USA, Česku, Maďarsku, Slovinsku...ktorý je spokojný so svojím platom. Vo všetkých krajinách je to najmenej platené vysokoškolské povolanie - a to im Fico plat zdvihol.
Porovnaj si učiteĺský plat v Čechách a Poľsku a potom sa ozývaj, Jozefka.
http://www.hlavnespravy.sk/zavadzaju-uciteli…
Hodinová mzda. Učiteľ ju má na Slovensku 7,5 eura, priemer je iba 4,75.
Stačí? Je to také zlé?
Veď choď za učiteĺku a neporovnávaj neporovnateĺné. Učiteĺ učí 22 hod týždenne, ale okrem toho porady, opravy písomiek, dozory v škole, výlety, má tých hodín podstatne viac, len mu ich nik nevykazuje. Ale porovnaj platy učiteľov z Česka a Poľska.
Ale, ale, ale... sama mám pedagogické minimum popri vysokej škole a
mám dosť kolegov učiteľov na to, aby som vedela, že práca v zahraničnej firme - 10 a viac hodín denne pod veľkým tlakom je pre nich neporovnateľne iné ako učenie. Mnohí sa najprv ulakomili na peniaze, ale po chvíli odišli, lebo nevládali a radšej išli opäť učiť.
To sú moje vlastné skúsenosti.
toto dúfam nemyslíte vážne.
Však podnikateľské prostredie sa výrazne zhoršilo! Samá byrokracia a ďalšie nezmysly na ktoré doplácajú mikro, malí a strední podnikatelia, ktorí tvoria viac ako polovicu zamestnanosti. Stále viac a viac týchto podnikov je nútených prepúšťať resp. zatvárať prevádzky. Netvrdím, že svoj podiel na týchto skutočnostiach nemá aj kríza, ale trošku uvoľniť ruky tým, ktorí REÁLNE vytvárajú hodnotu v tejto krajine a nie im stále hádzať polená pod nohy.
Súhlasím,tak sa zhoršilo,že pomaly a iste sa približujeme k ekonomicky silnejším krajinám.Aj výber daní,odvodov sa konečne začína zlepšovať,danové úniky sa znižujú.
no neviem v ktorom kraji žijete, ale tu to tak nevypadá (v tom "mojom").
To, že sa zlepšil výber daní je fakt, ale to, že nedosiahol úroveň z čias Radičovej vlády Vám nejak ušlo. Ale beriem, selektujeme to čo sa nám hodí.
A ešte by som Vás chcel poprosiť, že z kade máte, že sa približujeme k ekonomicky silnejším krajinám? Či myslíte, že doháňame Španielsko, ktoré sa potáca tesne pred kolapsom a revolúciou kôli vysokej nezamestnanosti, zadĺženosti,..., alebo Talianom detto problémy (všetko obrovské ekonomiky).
Hm... Ešte, že spomínaš práve tieto 2 krajiny, kde nemali 40 rokov ten prekliaty "komunizmus", ale vždy len feudalizmus a "čistý" kapitalizmus, takže nemali čo "privatizovať", tzn. nemuseli sa trápiť a zdržiavať pri "rozvoji" hospodárstva nejakými "transformáciami" ako my! ;-P No a pozri... Kam to tie "obrovské ekonomiky", aj napriek tomu furt "voľnému trhu" a neutíchajúcej "demokracii", dotiahli? :=OOO
Fico zhoršil priestor pre M a S podnikateľov? ako? ... máš naučené frázy ako decko, alebo veľmi staručký dôchodca. Ak si v strednom veku, tak potom musíš mať vymetený mozog nenávisťou. A nenávišť ti zožiera celé telo.
Ty si asi primrzol niekde v r.1998 a ten, čo to sĺuboval už nemá moc. Ja verím Robertkovi, že to dokáže, tak nech splní svoj sĺub a nech zbabelo neuteká za svojimi sociálnymi istotami v prezidentskom úrade.-:)))
Fico si zaslúži byť prezident. Ak to vyhrá, tak sa LADO neboj! Dajú na miesto premiera osobnosť, ktorá bude pokračovať v politike SMERu ....
už som to niekde písal, ale za Dzurindu som zarábal raz toľko ako teraz. Teraz pri tých "sociálnych istotách" zarábam o polovicu menej ale roboty mám raz toľko.
Ale beriem, že takých veľa nie je. Akurát malý a stredný podnikatelia, živnostníci, neexistujúca stredná vrstva na SVK,..
to bolo ešte obdobie kedy sa dalo zarobiť pracovitosťou, teraz sa zarába už iba "vlastnou hlavou"
Chceš povedať, že napríklad Kiska a ďalší "úspešní" podnikatelia by bez vlastnej hlavy boli niečo zarobili (iba!) pracovitosťou? :=OOO ...si vymeň kalendár, šuhaj, lebo "století páry" už dávno skončilo - dnes žijeme už v" informačnej spoločnosti", kde živnostníkom a iným "príštipkárom" patrí iba jedna z najnižších priečok spoločnosti. Tesne nad "námedzne pracujúcimi" a sociálne odkázanými! ;-P
ďalší čo reaguje iba na to čo sa mu hodí a nečíta diskusiu vrámci vlákna a v kontexte. Nevadí šuhaj, popracuj na tom. Smailíkovia ti idú, úvodzovky vieš tiež dať, dokonca aj citácia z klasickej českej komédie sa zmestila. Základ si zvládol, ešte tak aj pochopiť iróniu a bude to fajn, šuhaj.
Vymazané na základe žiadosti podľa zákona č. 18/2018 z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov.
Novinári už nevedia ako útočiť na Fica, tak si novinári niečo vymyslia a majú o čom písať. Mečiara sem neťahaj. Fico je uvážlivý politik a vie, čo a kedy má povedať ....
To som o ňom fakt nevedel, on dokáže "uvážlivo" klamať, ohovárať, urážať a vymýšľať si. Ba dokonca, uvážlivo nechal rozposlať po Slovensku dva "uvážlivé" pamflety o Kiskovi. Ani v nebi takého dobrého nemajú.-:)))
škoda, že sa trošku viac nezamyslel keď nám sľuboval "istoty". Keby aspoň jedinký jeden sľub dodržal, a to ten, že "v roku 2014 nebudem v politike", tak sa mu poďakujem.
v prvom rade by si nemala veriť všetkému, čo vypotia slovenskí novinári.
Kde tam píšem o novinároch?
Bolo to stretnutie so starostami v BB a tých sa treba pýtať.
A ešte treba podotknúť že so starostami za Smer. Tak teraz kto klame? Fico, alebo starostovia? No nezávidím vám riešiť túto dilemu, robia si z vás volov a ešte im to žeriete. Dobrú chuť!
a to v Banskej Bystrici hovoril z premiéra Fica
- ten birmovaný katolík?
alebo
- ten prísny ateista?
____
aby sme sa v tom lepšie mohli orientovať...
____________________
ak niekto o sebe tvrdí, že je prísny ateista a potom o sebe tvrdí, že je birmovaný katolík
citujem:
„Prešiel som svätým krstom, svätým prijímaním, prešiel som dokonca birmovkou. Keby som si dnes mal urobiť profil vo vzťahu ku katolíckej cirkvi, možno by som vyšiel lepšie ako ktorýkoľvek poslanec za KDH,“ vraví Fico...
____
Nie je potom taký človek BEZPEČNOSTNÝM RIZIKOM pre Slovensko?
a čo je na tom čudné? aj ja som prešiel všetkými tými tzv. sviatosťami a za katolika sa vôbec nepokladám. som tvrdý ateista. jednoducho o tom za mňa rozhodli moji rodičia a ja som nemohol do toho hovoriť, voľnosť v tomto smere som dostal po dovŕšení 18 rokov a odvtedy do kostola vôbec nechodím.
No vidíš, - prestal si chodiť do kostola a možno preto nemaš poriadne hodinky, alebo aj žiadne!
Za mojích mladých čias sa dávali k birmovke chlapcom hodinky - preto Robo išiel na birmovku, napriek tomu, že bol slušný pionier.
Proste chcel mať raz v živote poriadne hodinky, čo sa mu nakoniec aj vyplnilo a teraz mimi môže potešiť dôchodcov s 250 - 300 E dôchodkami na stretnutiach!
Ak by ste študoval podstatu viery, tak sa katolícka viera a komunistické učenie navzájom nevylučujú! Marx vo svojich prácach písal o tom, že cirkevní hodnostári zneužívajú vieru na ovládanie más, tak to robili a robia aj funkcionári politických strán! Podstatu viery, však nikde ani jeden z vodcov proletariátu nepoprel, ale to by ste si musel naštudovať viac, ako naše "nezávisle a objektívne" printové, či iné média!!
Ako sa zachovajú voliči, taky bude aj výsledok volieb...a teda prezident.
Fico je síce mlady vekom, ale nie v poitike..! V prípade, že vyhrá...bude to aj o našej ...slovenskej politike..!
Keď Kiska bude hlavou štátu, bude to o tom, že porazil všetky politické strany, aj zoskupenia...teda volili sme svojich zástupcov...desaťročia...a zbytočme...?! Je to nepríjemná vizitka pre politikov...ale aj nás voličov..to sme sa stále mýlili..?!
Stačilo, aby došiel manipulátor...a všetky strany idú na hnojisko dejín..?! To si pravica neuvedomuje..? Že neprežije v takom zložení...!
v jednom s Vami súhlasím. To, že voľby vyhrávajú apolitickí nominanti značí, že niečo v tomto štáte nie je dobre. Keď už "vrece zemiakov" (alias p. Kotleba) porazilo p. Kaníka v BB (čo pre mňa až také veľké prekvapenie nebolo) a, čo mal byť nieže zdvihnutý prst ale obe ruky pre všetky "štandardné" politické strany, porazilo aj p. Maňku (v bašte strany Smer sd) to už vážne ukazuje, že na SVK je už situácia vážna. A teraz sa to len a len potvrdzuje pri voľbe prezidenta. A myslím, že postupom p. Kisku do 2. kola sa prekvapenia (aj keď to až také veľké prekvapenie nebolo, skôr to myslím v zmysle, že ďalší apolitický nominant dosiahol veľký úspech) ešte nekončia. V sobotu-nedeľu sa zrodí ďalšie a poriadne.
Pre ješitných a agresívnych dodám, že je to môj názor, tak bez urážok by som poprosil
atsaiton,
po sobote možno bude prekvapenie...Keby Fico pohorel, tak z terajšej opozície bude len popol..
Nastúpi nová generácia pravicových politikov..? Veď od voličov to bude jasná stopka..!
Na BB, Kaníka, Maňka..máme rornaké hodnotenie...Podcenili svoju dôležitosť...a nenahraditeľnosť...ale Kotleba..?! Vážne upozornenie..!
To bude asi také prekvapenie, ako keď malé dieťa (za výdatnej podpory rodičov) napíše "Ježiškovi", čo si praje pod stromček, potom "to" tam aj nájde v úhľadnom balíku a keď balík rozbalí, tak "to" rodičia odložia do vitríny, aby "to" nebodaj nepokazilo, t.j. zistí, že "to" preň nie je ono. ;-) No a celá táto "prezidentská" tombola (alebo skôr súťaž "krásy"?) je práve o "tom". :=DDD
mam dojem,ze tu vidno,ako velmi media ovplyvnuju myslenie ludi......
Pre viacerých účastníkov včerajšieho stretnutia primátorov a starostov v BB
Nerozumiem páni ako môžete takto klamať a podávať nepravdivé informácie agentúre SITA a tým dostávať nášho drahého súdruha premiéra kresťana-ateistu do nepríjemných situácii a hlavne teraz pred voľbami. Veď ten denno denne musí odolávať špinavej kampani hlavne od pána Kisku a ešte ho takto podrážate zo zadu z vlastných radov. Tak tomuto vôbec nerozumiem. Mohli by ste mi to vysvetliť?
Vymazané na základe žiadosti podľa zákona č. 18/2018 z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov.
Odporúčame