Slovanisti tvrdia ze navsteva vo VSETKYCH mestach kde sa hra liga sa zvysila vdaka Slovanu Tak chcu aby I'm tie mesta pomohli splacat najomne
Podľa:vlákien iba prvá úroveň času |
najnovšie po najstaršie najstaršie po najnovšie |
kto sa nechce dohodnúť nedohodne sa to platí pre slovan - oni len skúšajú trpezlivosť a možno že sa im to vyplatí
Ale no tak. Tieto články si platí ten bystrický sedlak čo tu založil kapitálov??? Stránka zmluva je 800 k€. Nov ani je dohodnutá. Nemysli si niekto že má Slovan zaplatiť za prenájom 800k€?
Presporskému :
Ak nie je nová zmluva uzavretá a slovan štadion užíva platí nájomné zo starej zmluvy. Ja osobne považujem čiastku ročného nájmu v uvedenej výške za minimálnu a ešte by mi musel slovan zložiť vádium za predpokladané škody vo výške najmenej troch mesačných nájmov.
Celú túto mizeriu si slovan zapríčinil sám svojími výkonmi a tak že nevedel obstarať prijmy z reklamy a od iných partnerov. Reklamných príležitostí má na štadione bohato to len jeho obchodní manageri pospávajú.
Alternatívou je, nech slovan zo zimáku odíde a uspokojí sa s menej nákladným bydlom alebo nech nechá športové divadlo a investuje do iných obchodných príležitostí. To urobí každý rozumný investor.
zaplatit 800000 za sezonu v slovenskej lige ti pride normalne? ved to aj mesto vie a preto nic nehocori o dlznej sume. lebo este nie je jasne aka je jej vyska
mesto Bratislava na rozdiel od inych miest nedava stadion muzstvu zadarmo ako inde na Slovensku
Presporskému :
- Výška dlžnej čiastky je daná starou zmluvou - ved som vám to napísal.
- mesto nemá čo dávať niekomu niečo zdarma tým skôr nie ak ide o podnikateľský subjekt lebo ide o okrádanie daňových poplatníkov mesta.
- na to čo píšete že niektoré mestá poskytujú stadiony tzv. športovcom zdarma je vyslovene kriminálny čin a celkom určite by sa na to nechal navliecť nejaký paragraf.
kriminálny čin? prečo? lebo si sa rozhodol? mesto je väčšinou jedným z akcionárov klubu a ich príspevok je štadion. nič na tom nie je.
nevieš ako vyzerá stará zmluva. a mesto nespresnilo koko Slovan dlží. ale ono je to ťažké vysvetliť niekomu kto má žlč v očiach ked sa spomenie Slovan
Co tu stale vyplakavas. Ak sa nepaci vedeniu Slovana cena za prenajom stadiona, nech si najde iny alebo nech si postavi vlastny.
Slovan vôbec nemali púšťať do ligy. Mali od neho žiadať zaplatenie dlhov a potom začať od najnižšej súťaže. Nestalo sa a výsledok je, že ak teraz Slovan bude nútený odstúpiť, celá súťaž bude znehodnotená. Takto to vypadá keď sa ustupuje ak ide o Slovan, len preto lebo je to vraj "značka" Slovenského hokeja.
Dobra otazka... Ale zle polozena. Spravne ma byt Preco ma Slovan ine podmienky?
Taktika - chcu donutit Sirokeho, aby predal Slovan za 1euro Kovalovi. Ten potom zrusi Capitals a zazracne sa dohodne s mestom na vyhodnom najme. Progresivne paprce si predsa pomahaju, treba sponzora na volby, Eset vsetko neutiahne, musia zaplatit ovcania v liekoch.
Ten bystrický sedlak je to iste jak prešovský sedlak. Žiaľ východniari hýbu všetkým v tejto krajine. A tak to ja vyzerá.
Ty Bratislavsky trulko, uz ani nepis, lebo si na smiech... Ked si taky patriot, zaplat ty za stadion :D Lebo ujo Siroky urcite nezaplati, on to nema vo zvyku :D
pusti TV a vyskoči na teba Kandráč. Pusti rádio a vyskočí na teba Timko, chod na nejakú show a prvá odpoved hosťa: ja som z východu, choď na koncert a otázka do publika: kto je tu z východu? vláda? železnice? parlament?
u nas si uz pytam zasadne dva piva a dve rozky, aby som zapadol a nevyzeral jak bratislavcan.
ale furt len placete jak vam kazdy ublizuje a jak tam nikto nic nestavia a bla bla bla
Nepoučiteľný babrák je tu niekto iný. Neplatič dva krát nezaplatil a nájomca mal okamžite zmeniť zmluvné platobné podmienky na platbu vopred. Nezaplatíš včas za mesiac (kvartál) dopredu, okamžité zablokovanie zámkov + výpoveď.
po dvoch tyzdnoch? a ty si prenajmes plochu, aby mesto nestratilo peniaze?
A ked Slovan plochu uziva a neplati za nu tak mesto peniaze ziskva?
svoje dlhy zaplatil - keby skrachoval, tak z 1,2 miliona by mesto videlo velke pe-er-de
mesto ma urcite paky a totalny vyhadzov je posledna moznost, nech si uz navzajom rozdate plusiek kolko len chcete
Ale preco by mu malo byt tolerovane taketo spravanie? Vy tiez bezne dlhujete niekomu 1.2miliona? Co ak to tentokrat nedaju a skrachuju a mesto odpise milion?