Je to fakt.Tá ruská zastaralá technika nedokáže ani len vzlietnuť aby doviezla na ISS zásoby.Však len toť im nejaká raketka vybuchla pri štarte.Ešte že existuje špičková technika USA inak by tí ruskí kozmonauti umreli na ISS od hladu.
Je to fakt.Tá ruská zastaralá technika nedokáže ani len vzlietnuť aby doviezla na ISS zásoby.Však len toť im nejaká raketka vybuchla pri štarte.Ešte že existuje špičková technika USA inak by tí ruskí kozmonauti umreli na ISS od hladu.
Zaujímalo by ma či sa p.Krajňák a ostatní iniciátori neboja že za nejakých 15-20 rokov prídu do parlamentu ľudia ktorí im siahnu na ich majetok a dôchodky.Trebárs potomkovia tých ktorých neprávom perzekuovali na základe klamlivýchivých informácií z UPN.A pod.
**samozrejme že tam malo byť "antedatovať"**Ospravedlňujem sa všetkým učiteľom Slovenčiny ,tu na Pravde aj tým na pravde Božej. :-)
Čo tu všetci točíte o rýchlostiach a jazde na červenú.Tento prípad je o kontrole vodičky a auta PMJ-čkármi ktorí sú určení na inú činnosť.(tým nechcem tvrdiť že nemôžu robiť aj kontrolu vozidiel.)Ale stále nikto nevysvetlil dôvod kontroly a dôvod nasadzovania pút.A o tom som písal že použitie donucovacích prostriedkov má presne určené pravidlá.Ak by to bolo o jazde na červenú a následného útoku na policajta ktorý zastavil vodiča tak ani"neceknem".Celý tento prípad je o tom že policajt sa potreboval vybúriť a mal smolu že to natočila dcéra vodičky a video zverejnila.Zaujímalo by ma či policajt hlásil použitie DP a či má o tom zápis.Len teraz sa už asi"objektívne"nezistí nič.Zápis je už dávno antidatovaný a na vodičku sa hľadajú všetky negativity ktoré sa len dajú nájsť.
....Prechádzajú testami ale tie nie sú všemocné a do zboru sa dostanú aj takí so sadistickými sklonmi.Malo by však platiť že nikto nebude kryť bezdôvodnú brutalitu.V tomto prípade neviem prečo sa tak dlho čakalo a veľké množstvo sťažností na tohoto konkrétneho policajta určite niečo svedčia.Nestalo sa ani raz ani dvakrát kedy pri banálnej kontrole alebo zásahu niekto zomrel.Viď nedávny prípad prof.vojaka.Ak by sa rodičia do prípadu riadne"neobuli"tak by ich syn naplnil štatistiku o zomretých pri zlyhaní srdca pod vplyvom drog a alkoholu.Všetci nadriadení zasahujúcich policajtov stáli za nimi"a do krvi"ich hájili.Až sa nakoniec"prevalilo"že ten chalan bol"čistý" a policajti ho zadusili,čiže zabili.
Nedal som žiadny popis ale citoval som zákon.Dal som len ten najhlavnejší článok.Existujú ešte ďalšie ustanovenia v zákone ktoré presne určujú kedy,ako a aké podmienky musí splniť policajt aby mohol použiť donucovacie prostriedky.Tento policajt porušil absolútne všetko od začiatku až po koniec zásahu.Osobne si myslím že by bolo treba posúdiť už oprávnenosť tej kontroly a potom analyzovať celý priebeh.Nerád to pripúšťam ale zákon je zlý.Ak sú na občana použité donucovacie prostriedky tak ten sa nesmie zásahu brániť pretože by to bol útok na ver.činiteľa a mohol by dostať takú"pálku"ako ten hokejista.A ak sa dostane do rúk niekomu,kto má miesto mozgu ......é tak sa musí nechať aj zabiť.V každom prípade,ja by som sa bránil.Lepších 7 rokov v base ako s červami pod "drnom".Je to veľmi zložité,pretože aj policajt musí mať spôsob na obranu seba samého.Ten tiež nemôže vedieť čo je to za indivídum proti ktorému zasahuje.....
§ 52 Použitie pút a spútavacieho opasku
(1) Policajt je oprávnený použiť putá
a) na spútanie predvádzanej, zaistenej, zadržanej alebo zatknutej osoby alebo osoby, ktorá má byť dodaná do väzby alebo výkonu trestu odňatia slobody a kladie aktívny odpor alebo napáda iné osoby alebo policajta, alebo poškodzuje majetok, po márnej výzve, aby od takého konania upustila,
Skúste debatovať teraz.
Ano jasné,Bertrand Russell a Paul Sartr(zakladatelia) sú typické ruské mená.Bývalý asistent generálneho tajomníka OSN Denis Halliday sa narodil v Moskve. Francis Boyle je taký dobrý ruský právnik že mu američania dovolili prednášať medzinárodné právo na Univerzite v Illinois.A Albert Gardin je tiež typický Rus.
Skús si dať do googlu"bombardovanie"a potom"ISIL" a skús nájsť 10 rozdielov na obetiach jedného alebo druhého brutálneho vraždenia.
Ale veď o tom je ten článok že nemajú rovnaké predstavy a chcejú niektoré rozsudky ESPL ignorovať.A taký
Cameron jasne hovorí ,že si nechce nechať od sudcov ESPL kecať do rozhodnutí.Takže ten problém s dodržovaním ľudských práv tam asi nejaký je.Čo je na tom nejasné?A znova sa deje to,na čo sme si mohli už zvyknúť.V záujme štátu sa budú porušovať ľudské práva jednotlivca a rozhodovať sa bude na základe lobingu a v niektorých veciach sa budú dávať do popredia potreby korporácií a už len krôčik bude chýbať k splneniu ďalšej definície jedného "-izmu".
Čo sa má čo demokratická krajina ako je Dánsko alebo VB riadiť nejakým súdom pre ľudské práva.Ľudské práva pre plebs budú také aké povolíme.Ešte by si nárokovali na nejaké právo na život,slobodu slova alebo nebodaj by chceli aby sa v masmédiách hovorila pravda.Takých by bolo.A ako tvrdí jeden prezident tak predsa ľudské práva nemôžu byť nadradené nad ekonomické záujmy.*Amen*
Viem poradiť kde sa dajú kúpiť za celkom slušnú cenu(Ak sa nič nezmenilo )modranské výrobky.
Je to žiaľ tak.A to si mnohí ťukali na čelo keď po 89.roku niektorí skúsení a logicky uvažujúci tvrdili:"Len počkajte však sa budete čudovať keď budete platiť aj za vodu čo naprší a za vzduch."
Ak sa to prečíta 2x tak sa dá čo-to pochopiť.Je len škoda že článok rieši len jednu stranu.Nie len radikálny islamisti používajú slová a názvy ktoré sú v rozpore s činmi.Je dosť štátov a organizácii ktoré prehlásia že idú priniesť"niekam"demokraciu a keď od tadiaľ odchádzajú tak zanechávajú za sebou chaos,anarchiu zničenú infraštruktúru a"kopec"mŕtvol.Trošku som to zjednodušil ale myslím že sa dá pochopiť čo som myslel. :-)
"Neskoro"sa vyhovárajú.Zdá sa že prihorieva a novinári ktorí vedomo klamali svetovú verejnosť si chcejú zachrániť svoje prasačie rypáky ktoré im zostali z ich tvárí.Skreslené a vo veľkej miere klamlivé informácie podsúvané novinárom vôbec nemali uzrieť svetlo sveta v renomovaných denníkoch.Už sa to spomínalo.Novinár ak napíše článok tak by mal byť pravdivý a informácie overené z viacerých zdrojov.Ak novinár nepíše pravdu tak nech sa dá na písanie rozprávok pre dospelých alebo sci-fi,pretože klamstvami sa poddieľajú na podpore zločincov či už na jednej alebo druhej strane konfliktu.
Odporúčame