tak nech netrepe sprostosti a koná !
tak nech netrepe sprostosti a koná !
kto je simanová ?
keď je človek primerane ohodnotený za svoju prácu , nemal by mať problém uhradiť náklady na svoj život . problém majú vždy len otroci !
voľakedy sa tomu hovorilo že "žobračenky" a bol to prejav chudoby štátu
kde je napísané , že raz politik a zostane tam po celý život? a čo tak vrátiť sa ku svojej kelni alebo vareche ?
Ako zareaguje Slovensko na zákaz preletu cez Poľsko a pobaltie? Alebo ako vždy? Necháme si s.rať od nich na hlavu?
Prečo používať cudzie slová,keď máme vlasné, ty "svetový" dement?
urobte prosím s tým obrezaným dementom poriadok!
Dement nemôže inteligentného človeka uraziť
nerob si pr-del z panny márie!
ja som na škole mal zemepis . neviem , prečo majú dnes deti geografiu . budú viacej vedieť?
A kde je môj príspevok?
A čo tak zrušiť tento vred spoločnosti - cirkev ?
A to tam nikto,čo by im ručne vysvetlil , že takto sa to nerobí? Do psej matere!
Myslíš tým plulovníkov od polície?
a čo keď pohryzie dôchodcu , tomu sa akým spôsobom počíta škoda? 3 mesiace treba chodiť na očkovanie proti besnote. aj to sa počíta?
Odporúčame