každý má inú predstavu o kultúre . jeden má rád holky a druhý vdolky. bratov hečkovcov nepoznám . to bola nejaká zakázaná kapela. či?
každý má inú predstavu o kultúre . jeden má rád holky a druhý vdolky. bratov hečkovcov nepoznám . to bola nejaká zakázaná kapela. či?
tento americký brak prišiel až na konci70-tich rokov
trepeš sprostosti! t z hladu či smädu?
Je to smutné,že tam zomierajú len civilisti. Vojaci sů na Ukrajine na smrť imúnni!
Aby nezdvihol ruku za , také sa ešte nestalo. Klamár!
Teraz tu máme KBS KTORÁtu vládne ! Všimol si si ?
Teraz tu máme KBS KTORÁtu vládne ! Všimol si si ?
myslím , že je to z amerického filmu "neboštíci prajú láske"
kam sa na ňu hrabe "tlustoprdka"
Ružomberok vojenská , sv.michal - ministerstvo vnùtra - rezortné nemocnice , ktorê by vôbec nemali byť hodnotené spolu s ostatnými !
Ty nie si náhodou amerikanofil?
nech sa slovenka nebojí. my všetci ostarní slováci sa jej zložíme na spiatočnú letenku
a čo tie vydaté?
pán babiš, niekedy mlčať je zlato!
čo MV vezme do rúk , všetko do..drbe
a kde nájdem to , čo sa týka tých vodičov nad 65 rokov ?
Odporúčame