poliaci už majú protiraketový systém . a čo my ? s nami sa nemci nekamátia ? nás ako spojenca a člena NATO nechajú napospas tomu ruskému medveďovi na hlinených nohách ?
poliaci už majú protiraketový systém . a čo my ? s nami sa nemci nekamátia ? nás ako spojenca a člena NATO nechajú napospas tomu ruskému medveďovi na hlinených nohách ?
Omyl ! Nie USA ! Zajordanski !
"i" je na druhej strane klávesnice pán inžinier !
ale rusi od nás autá budú kľudne kupovať . a žinčicu tam predsa nevyvážame !
sám si brzda , ešte k tomu aj ručná !
skôr by som tipoval , že malomeštiactvo je opičenie sa po niekom inom
autori zrejme mysleli "zemepis" . či ?
zase si vedľa ako tá jedľa
bič práska na konci
tatranka stála 80 halierov . dnes stojí 50 centov . koľkonásobne je to lacnejšie ? za ošetrenie u doktora sa neplatilo , školské pomôcky pre deti boli zadarmo , štát bol veriteľom a nie dlžníkom . štát ako taký bol potravinovo sebestačný , vyrábali sme všetko , od ihly až po lietadlá .
len ak tým neohrozuje svojho silnejšieho suseda
a kto to z čoho platí ?
nie je problém nakŕmiť chudobu . problém je nakŕmiť nenažraných bohatých
zelenský asi vie viac ako ostatní . putin sa zastaví až v londýne
ešte si pamätám ikarus 55 , ikarus 30, ikarus 260 .tie tiež jazdili za socializmu .
a čo škoda R706 . tá už za socializmu nejazdila ?
Ani slovenským voľbám nevenovali toľko pozornosti !
Ak nevieš po anglicky , tak nečítaj slovenské noviny !
Spisovné možno áno , ale nie na Slovensku !
Odporúčame