prečo nenastúpi do armády ? to sa to spoza bučka vykrikuje !
prečo nenastúpi do armády ? to sa to spoza bučka vykrikuje !
než sa nechať zabiť , radšej mu ju nechám ! to je podobné , ako diskutovať s tebou . než diskutovať s volom , radšej ustúpiť !
tí čo tam zostali , vôbec nerozmýšľajú nad tým , kto tam vládne . sú radi , že sa im podarí zarobiť si na svoj krajec chleba !
ty musíš byť pekne vypatlaný , keď tvrdíš , že kultúra prišla zo západu !
praha v 39-om vítala hitlera . v 45-om stalina . vláda komunistov na slovensko prišla v 48-om z prahy . takže o čom ?
a vítali ich ako Praha v 45-om ? či vlastne to som sa pomýlil . ako nemcov v 39- om !
a stými chce fico na ukrajine rokovať ?
bež di r.ti pán redaktor aj tvojím pepíkom kovandom !
ani v druhej svetovej amerika nedodávala zbrane rusku aj nemecku zadarmo!
nemylujeme , ale bolo to pri voľbách menšie zlo
"to se nám to hoduje , když nám lidi pujčujou " dobrý voják švejk - feldkurát katz
chhmelár mal už dávno odísť sám . tak ako banáš !
čo to je downburst ? ešte sme na slovensku ?
kto tohto kresťanského farizeja rozviedol ?
farizej !
aké KDH ? predseda žije so ženou v hriechu !
najbohatší uvádzači do cirkusu anglicko
majerský je farizej ! ako ho mohli zvoliť za predsedu kresťanskej strany ?
Odporúčame