ty asi nebudeš slovák . pravopis ti voľačo hovorí ? IQ húpací koník ?
ty asi nebudeš slovák . pravopis ti voľačo hovorí ? IQ húpací koník ?
to bolo prvé , čo ma napadlo . a viníkov treba potrestať presne tak ako tých z mi-lai !!!
celkom nechápem , čo tu robí admin . nemá napríklad blokovať správy , ktoré hania národ , vieru rasu atď. ?
ty čo tu robíš ?
to , že je šimečka podpredsedom EU parlamentu , nie je zárukou jeho odbornosti ani inteligencie . veď sa len pozrite na leynovú , čo to je za exota !!!
to , že je šimečka podpredsedom EU parlamentu , nie je zárukou jeho odbornosti ani inteligencie . veď sa len pozrite na leynovú , čo to je za exota !!!
ten kto podporuje zlodeja , sám je zlodej ! takže aj my sme zlodeji !
ty si očkovaný , alebo si sa už tak narodil ?
myslíte , že by teraz rusi našli dôvod bombardovať slovensko . ak im ho dáme , tak isto si pomoc nezaslúžime.nie je to o tom , či ju potrebujeme . za čo by sme si ju mali zaslúžiť ? ukrajinci za to že v 2009 roku nám odstavili plyn , alebo že nedodržovali minskí dohody ? že u nich mašírujú nacistické soldatesky ?
myslím , že pán kontšiak sa mýli . ukrajinci si nezaslúžia pomoc , ktorú im poskytuje celá európa .
aha , tak preto vám pravopis nič nehovorí ?
ak sa hádaš s idiotom , to už sa hádajú dvaja idioti . kde nič nie je , nie je ani čo vziať !
ale vzdelaných . určite je tam menej analfabetov ako v amerike .
a ako musia ešte milovať luxemburgsko ?
mám za to , ak by sme nemali naďa , tak nepotrebujeme žiadnu protiraketovú obranu .maximálne tak proti našim súčasným priateľom z NATO
že ťa mater nezabila , keď si jej vypadol z lona !
ty nie si z tých " miluj blížneho svojho ako seba samého" ? dnes už tridsiaty rok morálka nežije ! vďaka takým ako ty už dávno zdochla v sýrii , lýbii , juhoslávii ,mjanmarsku , proste všade tam , kde sme boli my ako štát zúčastnení !
asi prestali platiť členské príspevky !
máš pravdu . odpojme sa hneď . jazdime na vodu a kúrme prdmi !
Odporúčame