má pravdu pani prezidentka . treba im to predražiť . my im to predraženie už predsa splácame na cenách ropy a plynu . tak isto tým , že automobilky zastavili výrobu . vivat ukrajina , vivat prezidentka !
má pravdu pani prezidentka . treba im to predražiť . my im to predraženie už predsa splácame na cenách ropy a plynu . tak isto tým , že automobilky zastavili výrobu . vivat ukrajina , vivat prezidentka !
petr a pavel je dôchodca . je kompetentný sa vyjadrovať už iba k tomu ako sa darí zelenine na jeho záhradke . rovnako kompetentný ako on je ktorýkoľvek slobodník alebo vojak v dôchodku . dokonca kompetentnejší je aj slobodník v
činnej službe . asi tak !
zprofanované ako nobelova cena . úplné dno . hnoj!
ukrajinci zničili 60 ks bojovej techniky . a čo ? ukradli im palivo z nádrží ? tomu bych ešte veril .
už na mňa skáče z televízora , rádia , z chladničky . len sa bojím , aby nevybehla aj zo záchoda . slavA UKRAJINE
zdá sa mi , že česká ministerka je hlúpa krava
takže briti majú právo zabavovať majetok na základe národnosti . ale rusi nemajú právo predávať plyn a ropu za ruble lebo by porušili zmluvu a stali by sa nedôveryhodným dodávateľom ! chrapúnstvo ako vyšité .
prečo nie je otvorená diskusia aj k vyjadreniu prezidentky k ukrajine ? máte strach že by ste sa dozvedeli , či si národ myslí ?
sa mi zdá ,že máte strach ! čím to , že nie je otvorená diskusia k albrightrovej ? bojíte sa , že väčšina národa by nemala názor na ňu podobný vášmu , toto asi nebude propaganda ? či ?
sa mi zdá ,že máte strach ! čím to , že nie je otvorená diskusia k albrightrovej ? bojíte sa , že väčšina národa by nemala názor na ňu podobný vášmu , toto asi nebude propaganda ? či ?
sa mi zdá ,že máte strach ! čím to , že nie je otvorená diskusia k albrightrovej ? bojíte sa , že väčšina národa by nemala názor na ňu podobný vášmu , toto asi nebude propaganda ? či ?
sa mi zdá ,že máte strach ! čím to , že nie je otvorená diskusia k albrightrovej ? bojíte sa , že väčšina národa by nemala názor na ňu podobný vášmu , toto asi nebude propaganda ? či ?
ty si maďar ? alebo hanba tomu , kto ťa učil slovenčinu , ty tatar !
zbytok zbraní pôjde do sýrie , lýbie , iraku proti americkým okupantom a nám !
ako ten huj môže tvrdiť , že pošleme .ja nesúhlasím . aby sme tam niečo posielali .a keď tvrdí , že my pošleme , neznamená to , že aj ja posielam ? či ?
on nehovorí o putinovi . on hovorí o tebe !
len ma upokojuje , že u nás zatial informujete len pravdivo. žiadna propaganda !
Odporúčame