Ja tento článok, na ktorý reagujem aj čítam. V tomto prípade som nereagoval na to, čo si mi z článku napastoval, ale konkretne na tvoju osobu. A čo sa stane s nejakými "stovkami" (hahaha, že vraj stovkami) transvesititov je mi úplne jedno.
A tí čo konzumujú správy z ruských sračkometov sú fekalofágovia.


