Nezmierim. Radšej zdochnem. Mám už 61, svoje som si odžil, a kým ma v prípade okupácie Slovenska okupanti zabijú, pošlem ešte do pekla niekoľko smradľavých severoázijských fašistických okupnatskýnh psov. A tiež aj ich kolaborantských kremľobotických pomáhačov. A umriem s pocitom dobre vykonanej práce!


