Ruský propagandisti sú dobrí vo fotomontážach. Ale žiaľ nikto im neverí, iba sprostí dezoláti.
Ruský propagandisti sú dobrí vo fotomontážach. Ale žiaľ nikto im neverí, iba sprostí dezoláti.
Valdo, utekaj za Putinom, má pre teba novú úlohu, budeš mu slúžiť ako onuca.
Alebo do prvej línie, raziť cestu mazákom. Ak nepadli na prvý pokus, padnú na druhý pokus.
Srbi najprv vraždili v Slovinku - odtrhlo sa.
Potom vraždili v Chorvátsku - aj to sa odtrhlo.
Potom vraždiliv Bosne - aj tá sa odtrhla.
Nakoniec vraždili Srbi v Kosove, aj to sa odtrhlo.
Kadiaľ veľkosrbskí nacionalisti chodili, všade po sebe iba mrtvoly zanechávali!
Kto by chcel s nimi žiť v jednom štáte?
Preo zavraždili v Srebrenici 8.000 bosnianskych mužov? AKO TAKÉ SVINE! TIE SVINE zviazali zajatcom ruky za chrbtami a strieľali ich do hláv. Ožrali sa, smradľaví Mladičovi vojaci a mali z toho srandu ako zabíjajú Bosniakov!
A takých sa zastávaš? Podlých vrahov?
Netliachaj tu ruské demagogie.
Bombardovanie Belehradu zastavilo besnenie veľkosrbských nacionalistov v Kosove.
Ľudia na kremľobotov pľujú!
To nič nemení na veci, že Rusi nechávajú svojich mrtvych hniť tam kde umreli! HANBA!
Nevyhrážaj sa ty 50 kilový kripeľ, lebo sa doserem od smiechu:
Aha, tu si, ty dengľavé fifipierko: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commo…
Medveď sa bráni tak, že zabíja ukrajinských civilistov? Svoloč fašistická kremeľská to je a nie bránaci sa medveď!
Ukrajinci prosia Rusov, aby si Rusi prišli pozbierať svojich mrtvych vojakov, lebo je nedôstojné aby ich mrtvoly hnili na uliciach a obhrýzali ich túlavé psy!
Ano, budeme im posielať zbrane, aby Ukrajinci mali čím hnať Ruských fašistických okupantov domov do Ruska svinským galopom!
Ale kremľobotické hovadá tu na tejto debate ešte furt stoja na strane fašistického duševného mrzáka Putina.
Ďakujeme kremľobotickým psom za zasvinenie tejto debaty ruskou fašistickou demagogiou.
Aby sa tak nestalo, utekajme Putinovi vylízať prdel! To si tým chcel povedať?
Ruské humanitárne konvoje pozostávajú z tankov a zásobovacích vozidiel pre ruských okupantov?
TY si inakší inteleguán!
Pedro je Putinov otrok.
A konkretne ty - opica - si utekaj k Putinovi po jeho úplne rovný banán
Však práve, fľusal by som, ale všetci kremľoboti sú zalezení v PutIerovej r...
Odporúčame