Ak by si bol prečítal CELÝ môj príspevok, tak tam mám napísané nasledovné:
"...A keď nie priamo ty - ale prečo si ty veľký moralizáror NIKDY NEUPOZORNIL sviniarov, že takto o našej prezidentke písať nemajú?..."
Čiže takticky mlčíš, ked sviniari urážajú našu prezidentku, ale mne promptne vytýkaš, že urážam smradľavého fašistického okupanta z kremľa!
Daj sa vypchať, ty farizej aj s tvojimi pobabranými názormi!


