Vek 35 beriem, aj to aby boli bezúhonní ale to tvoje "...má VŠ technického, alebo ekonomického smeru,..."
To je podľa teba demokracia? Však potom by sa ani tvoji milovaní poslanci za LSNS nedostali do parlamentu možno jeden alebo dvaja, však ostatní VŠ nemajú, nieže ekonomické či technické ale nijaké! ! Ani právnici zo SMERu či HLASu by neboli v parlamente!
ÚSTAVA jasne hovorí že každý môže byť volený! A je vecou občanov, či zvolia ťuťmáka alebo svetovo uznávaného experta


