Však nebudeš musieť sedieť doma, choď si kam chceš - ale nebudeš mať kam ísť, lebo bude všetko zavreté.
Však nebudeš musieť sedieť doma, choď si kam chceš - ale nebudeš mať kam ísť, lebo bude všetko zavreté.
Huboš Dlaha napísal a nadrístal ako vždy iba znôšky sprostostí.
Iba sprostá agresívna SVIŇA s vypatlaným mozgom a vyhráža iným smrťou a ešte aj smrťou jeho detí.
Schvaľuješ konanie SVÍŇ, ktorí sa iným vyhrážajú smrťou?
O zem sa hodia tí, ktorí sa mu vyhrážali smrťou. Budú prosiť o milosť aby ne,museli do basy. Budú písať srdcervúce listy prezidentke, ktorú nazývala jaternicou, aby im udelila milosť. :-)))
Internetoví "hrdinovia" budú ľutovať ako malé detičky :-)))))
Búrku zožnú tí internetoví papuľnáči, ktorí sa jemu a jeho rodine vyhrážajú smrťou. Pred súdom si vypočujú rozsudok a pôjdu pekne na pár rokov do basy, tam schladnú.
Načo tebe dôkazy? Nech napíšem hocičo, ty veríš iba kretenizmy ktoré vypotí ten tučný Kotleba.
Klameš. Niekde možno tresty zrušili. Tu treba exemplárne trestať, aby konečne internetový priestor neovládali grobiani a agresívna lúza. Vyhrážať sa smrťou je PRIMITIVIZMUS ktorý môže prerásť v otvorené násilie. Treba to zastaviť, aby hovadá ktorí volia neonáckov konečne pochopili kde sú hranice slušného správania.
Operácie zlomeného klbu SA NEODKLADAJÚ, takže nepíš SOMARINY! Tvojím klamstvom oklameš iba dezolátov z krčiem.
Už som ti včera či predvčerom písal že tá starká má pravdu - si a to poriadne exemplárny!
Si strašne komický truľko, pokračuj, dobre sa na tebe zabávam. Ale ak zajtra pre mňa nepríde NAKA ako sľubuješ, tak budem všade šíriť pravdivú správu že si obyčajná tlčhuba. Takže chytro píš na mna udania, tak ako ťa to v štb naučili. :-.)))))
Posielaj, už sa teším, na súde sa stretneme a ja konečne spoznám čo za komická postavička je Pedro. To sa zase narehocem....
Ak sa nevyznáš v zákonoch tak radšej mlč aby si zo seba nerobil pred diskutérskou verejnosťou hlupáka.
Ano, tá starká má pravdu - si a to exemplárny. Asi ako stovka rúra.
Aha, a už je tu hlupákl, ktorý aby ušetril tak chodil zo Zvolena do Žiliny pešo popri trati :-)))))))))))))))))
Kto sa vyhrážal MAzurekovi smrťou ? Neklam!
Ale Kotlôebovi voliči sa vyhrážali jednej žene, aha:
Ideš do basy, ideš do basy, Pedro, ideš do basy! :- )))
A rob sa ďalej sprostým to milujem. :-))))
Už cvrká tým hovadám, čo sa mu vyhrážali. Idú do basy. Koľko dostanú? Je núdzový stav, tak možno aj 5 rokov dostanú.
Ideš do basy, ideš do basy, Pedro. Vyhrážok takého dezoláta ako si ty sa nebojím
Ideš do basy, ideš do basy, Pedro, ideš do basy!
Ako som písal vyššie - Pedro je asi dezolát z krčmy ktorý nechápe texty, ktoré napísali iní prispievatelia.
Odporúčame