Pedro už v zúrivosti nechápe napísaný text a to čo napíše cez slzy v očiach je samý preklep.
Nezúr, Pedro, NAKA si ťa zajtra ráno najde.
Pedro už v zúrivosti nechápe napísaný text a to čo napíše cez slzy v očiach je samý preklep.
Nezúr, Pedro, NAKA si ťa zajtra ráno najde.
Hahaha. sme sa pobavili....:-))))))))))
A ešte sa Pedro aj sprostým robí, robí sa že nevie čítať. Alebo sa robí nechápavým, že nepochopil čo je napísané? Ale to robia iba krčmoví dezoláti :-)))) Vari si krčmový dezolát, Pedro?
Pedro, Aladár ťa už base túžobne čaká :-))))
Smrťou inému sa nevyhrážajú opice ale obyčajné svine. Len neviem pochopiť, ako vyliezli svine na bránu úradu vlády.
Kočnerov. Kočner mu už zabukoval hornú pričňu v jeho cele.
Aj ty si tu mal výhražný príspevok - aj ty pôjdeš do basy. Aladár z osady odsúdený na 5 rokov sa už na teba teší, je mu bez ženy smutno...
Do basy s agresívnymi pisateľmi vyhrážok smrťou! Kotlebovciam už za to čo popísali lepí, budú zdieľať celu so stokilovými občanmi z osád.
Aj ty pôjdeš do basy, neskryješ sa za internetovú anonymitu, už majú tvoju adresu. Sprísnený trest dostaneš, je núdzový stav!
Správne. Do basy so šíriteľmi vyhrážaní!
Túto znôšku sprostostí si myslel vážne alebo si ju napísal z recesie?
Ty si Kotlebov volič. :-))))))))))
A vari niekto očakáva od Kotlebových voličov a trollov nejakú múdrosť?
Ty si Kotlebov volič. Tým je povedané o tvojej osobe úplne všetko.
Mazurek sa dogrcal. Zjedol veľa kebabov.
Hm, ešte som nepočul, že by vagína mala erekciu. Ako sa ti to podarilo?
A tu si ty a diskusiu zaprasuješ svojimi príspevkami.
Ano, Jankovská je už dlho v base, Zabasol ju ešte SMER...
Hahaha, utešuj sa písaním tvojich "zbožných" prianí. NIKDY sa ti nesplnia. Aj to si tu pred dvoma rokmi písal, že Kiska keď skončí s prezidentovaním, tak pôjde rovno do basy. Kiska už nie je poldruha roka prezidentom a stále nie je v base. SMER vládol ešte 9 mesiacov po tom ako Kiska doprezidentoval - prečo SMER neposadil Kisku do basy?
A ja ti hneď aj odpoviem - LEBO FICIO a jeho sprosté táraniny! Nemáte na Kisku nič, a nemáte nič ani na Matoviča, AJ KED SA DOSE REŠ, ty nás utáraný lokoliqérik!
Odporúčame