Hehehe, ja nikoho nezaťahujem do diskusie, nemôžem za to ako oslovuje Mojmír Antonov svojho otca. Mal by sa hanbiť!
Hehehe, ja nikoho nezaťahujem do diskusie, nemôžem za to ako oslovuje Mojmír Antonov svojho otca. Mal by sa hanbiť!
Lenže to ukazuje, aké kreatúry vedú a poidporujú ľudákov.
Alebo napríklad títo:
A tvoje krepé príspevky si strč do.... však ty vieš kde! :-))))
Červené trúby si zas kadia do vlastných papúľ!
Nie. A neoslovuj ma tak ako zvykneš oslovovať svojho otca.
Zabitie z nedbalosti nie je vražda.
Napríklad toto je vrah - je to tvoja krvná skupina - ľudácka:
zúfalí súmrační troloovia už hryzú a kopú okolo seba ako skapínajúci kôň :-)))
Dáme tam Lipšica a haj.li pôjdu do basy. :-))))
https://slovensko.hnonline.sk/394607-trnka-j…
Buhahahaha - SMER CHCEL TRNKU :_)))))DDDDD
Ano, má ho! Má ho tam! Má tam .ouno!
Správne. A potom do blázinca s nimi, lebo v hlavách majú nas.até.
A vidíš, nazvali ich tak! Už aj policajti si robia s tých rasistických a primitívnych šašov srandu. :-)))
Dobré? Vreskot, kvikot, bučanie či mečanie, je oveľa lahodnejšie pre uši ako tá kakofónia a čim-bum cirkus čo predvádza ten Hufnágel či Rogalo či ako sa volá...
Nuž aj takí šašovia boli ktorých dali nahnevaní šľachtici popraviť, keď šašovia prekročili medze. Táraš.
opr zastáncovia
JA nav rhujem aby sa za peniaze ktoré dostanem z EU nakúpil rozum a rozdával sa zadarmo medzi tými, ktorí sa postavili na stranu neonacizmu, extrémizmu, rasizmu, xenofóbie,...
Lebo ztástancovia a sympatizanti týchto smerov majú iba ten hendikep, že sú sprostí ako Inču-čunova bakanča. A kto mi odpíše, že Inču-čuna nosil mokasíny je ešte sprostejší.
Takže nemal 12 euro aby prihodil? To hovor tomu čo seno žere.
Odporúčame