Tie peniaze nám odsúhlasila a dala EU. Sú to penoiaze daňových poplatníkov EU. MOhli nám dať aj veľké makové, ale dali nám peniaze.
Je iba normálne, že chcú vedieť že ich peniaze pôjdu na dobrú vec a nie na žranicu pre straníckych papalášov, mecenášov politických strán alebo na populistické somariny.
Napr. - máme železnice a vlaky v zlom stave a máme aj dôchodcov s nízkymi dôchodkami. Ale ja si myslím, že treba uprednostniť opravu a modernizáciu železnice pred dôchodcami, lebo na rozbitých železniciach bude cestovanie pre dôchodcov zadarmo tým dôchodcom na prd.


