Nie, k tebe nepôjde.
Nerob z toho tragédiu, nejde ani do Belehradu, Zagrebu či Budapešti.
A načo by k nám chodil? O pár mesiacov kopnú voliči Trumpetu do zadku a sním aj tohoto Pompadúra,,,
Nejde ani do Budapešti. Aj tam je debil? A čo v Berne, prečo tam nejde?
Iba pounamenám pre takých jednoduchšíd, že nejde ani do Budapešti, Bukurešti, Belehradu, Zagrebu, Bernu či Berlína
Asi zostanem sám, lebo všetci ostatní fanuškova Matoviča teraz pracujú.
A proti mne ukrákaný kŕdeľ unudených sociek a dôchodcov... :-)))))))
Že se krade všude, by ste vědět mohli
z Poruby jdu pěšky, bo koleje šlohli
Černa, Ostrava černa, děvucha věrna, revize jízdenek...
--- a tebe hodí Voloďa z lietadla ohlodanú kosť!
Koľko strčil Fico v obálke do Obamovho vrecka za tieto fotky?
Neviem prečo plačeš a krákaš, však Pompeo je podľa teba debil! Vysvetli nám načo by mal k nám chodiť debil?
Ale prečo by sme nemali?!
Však len na tejto debate je ich neúrekom a všetci či už Mauiána, Robka alebo Voloďu vivatujú!
Červenohnedí, nekvičte, však to bol váš kamoš, Palestínčan, vy máte Palestínčanov veľmi radi už od dôb Husáka:
Ale my to vieme, Irmuška! Nikdy nebudeš niečo iné...
Neviem kedy bude mať Fico tlačovku, ale skús sa spýtať na Súmračnej.
Pozri ako mi to trhá žily:
https://www.mojakrvnaskupina.sk/media/a501/i…
:-)))))))))))))))
By som rád vedel kde je Mečiarova disketa, CDčko, či na čom má nahratý ten zoznam nabalaných?
Ak by som sa k nemu dostal ja, okamžite by som ho napastoval na internet, zverejnil aspon na 10 portáloch, bez ohľadu na to, čie mená sú tam vygravírované-
T článku:
"...Keď v roku 2012 nastupoval do funkcie ministra Ľubomír Jahnátek (Smer-SD), prišiel s ambicióznym cieľom dosiahnuť v roku 2020 80-percentnú sebestačnosť. Zostalo len pri slovách..."
Hehehe, proste jahňa!
Odporúčame