A ty veľké makové.
Putin starne, hlúpne a preto rozpráva z cesty. Jeho žena to už dávno zbadala ušla od neho.
...a rehotienka sa zase iba rehoce...Neviete na čom?
Ja nie som ani náhodou ale ty si z nich jeden určite.
Nech odprejskne do dôchodku - však ho bude mať kráľovský a nech je rád že je rád.
Ked sa chce rehotienka z nejakého rozhovoru vyvliecť, okaamžite mení tému
Neoslovuj ma láskovo výrazmi, akými zvykneš oslovovať svojich rodičov.
Keď regulieku pristihnú že klame, tak sa to u nej prejavuje tak, že sa nútene rehoce.
Navrhujem jej aby sa premenovala na rehotienku.
Ak "makal" :-))) 35 rokov u polície, tak už má nárok na výsluhový dôchodok, či?
Prezident NEMÁ POVINNOSŤ vyjadrovať sa ku všetkému.
Krásne kvičíš, ale nesúvisle, a nezrozumiteľne. Ako keby si k nám došiel z Neaderovho údolia.
Nie nemyslsím si to - ja VIEM že si tam niekto klikne.
Len blázon nedá zaočkovať svoje dieťa napr. proti tomuto:
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-sk-31-Det…
Alebo tomuto:
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-sk-20-ier…
alebo proti ďalším ťažkým ba až smrteľným chorobám...
Máš smolu, ja ser.em na CAPA, ja radšej Kozel. :-)))
Takže sa daj vypchať a ľahni si vedľa kamoša Uljanova.
Ale my - keďže máme rozum - to savo nepijeme. Ani ty by si nemel, vraj sa po tom hlúpne.
Na, a už je zas tu ten pošahaný Branko1848 aj s jeho neartikulovanými výkrikmi mimo tému.
On bude piť každé ráno savo, v jednom jeho milovanom konšpiračnom médiu písali, že to vraj pomáha proti rakovine. :-)))
Odporúčame