Balme kufre až nás to neprekvapí.
Navrhujem ked sme takto pokope ist všetci voliť 19 ĽSNS, nech ti americke ludry aj šľak trafi.
Nuž treba penizsky na pastierov koz.
BBSK si už konečne zaslúži, veď všetky investicie im vlada zobrala.
ĽSNS 12,5%, som rád, že občania už prekukli sľubotechňu štandartných stran.http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/ …
8. stranu ĽSNS prečo nespomenú?
Či to len strany, ktoré majú tvrdo zakorenenú korupciu!!!
Tie strany čo vladli od 1989 boli vlastizradcivske. Koľko občanov už vďaka nim už pripravili o život pre ich abnormalne bohatnutie.
USA ambasady nam tu nemusiš opisovať. Vieme čoho ste schopný na USA ambasade.
Si píš, že budem. Alebo si ťa najdem na ambasade :))))
ver čomu chceš ale asi taká je realita a reálne aj tak to vidím že Kotleba je v kurze. A tie divadlá predvolebné pravidelné už nezaberajú. Matovič - Fico.
Aby si nebol prekvapený. To nie je o tom lebo fico ale občania už majú po krk donekonečna voliť tých istých papalášov, ktorý len sľubujú a sľubujú a po voľbách vysávajú štátnu kasu v prospech finančných skupín a bánk. A to je jedno či volíme pravicu alebo ľavicu. Prečo Kotlebu nepustia do medii? Boja sa ho čert kríža. Preto idú slováci voliť Kotlebu ĽSNS 19
Na auktualitách vydržala debata tuším 20 príspevkov :D
Matovič je iný podnikateľ, ešte mu zadarmo aj povalu upracú.
Odporúčame