V Smere a Sns sú náckovia
Toho psychopata mi nespominaj. ĽSNS mohlo v pohode byť vo vláde namiesto Mostu a Siete.
Čo narobíš. Megazlepenec treba osláviť. Keď nám majú vládnuť skoro mini straničky zlepené.
Cirkus Humberto a kto bude hlavný klaun? Či Fici je istý?
To teda veru nie. ĽSNS sa bude pozerať ako v divadle na tych hercov ....
Nech nacvičuje. O štyri roky ich bude Kotlebovi leštiť.b
Dalšie voľby vyhrá ĽSNS, všetko k tomu nasvedčuje.
Toto by bolo lepšie riešenie pre slovakov ako most a sieť
Čo trepeš. Predčasne voľby by boli asi najlepšie riešenie. Niektoré strany by konečne išli do zabudnutia. Sieť, Kollar by skončili.
ĽSNS by nemala problém hlasovať za zrušenie proti Ruských sankcii.
Chceli sme zmenu ale takúto? A ešte sa tomu radujete?
Keby bol ĽSNS mal poriadne kauzy za sebou a strane by sedeli zbohatlici a korupčníci, tak by ĽSNS splňal parametre chapem vašu logiku.
Odporúčame