Ukroši sa vyhrážali Rusku a nakoniec sa pokakali
Ukroši sa vyhrážali Rusku a nakoniec sa pokakali
Asi ma dedko mokrú panpersku. Pán Putin poklona pred Vami .
Vypadá to , že nemusíme vystupovať z EU Brusel Totality ona sa skôr rozpadne , a to isté platí aj o fašistoch z NATO.
Za pár rokov bude Repa písať o krajších začiatkoch Ruska . Nemá stým problém .
Keby to bolo len o plyne ale Rusko má všetky suroviny v rukách čo EU Brusel Totalitu dovedie ku rozpadu .
Tak si počkáme na mrznuceho Nemca koľko vydrží .
Nech to prečistia Bratia Rusi .
Pán Putin ide na to dobre , chráni Slovanov a Amerike stahuje zadnicu .
Pevne verím že to tak bude a Slovania sa opäť spoja
Dúfam že sa toho dožije Trnavské mešuge
To nie je len na Slovensku . Síce od roku 2015 boli zmanipulované voľby v každom štáte EU a dosadený šašovia no však sila národa eú sa v každom štáte zobudila synku či je prúser .
Ani v Prahe nebehá tá rýchlo elektrická ako behá Bitó p...čka
Síce covid biznis covid bude mediálne prebiehať kolom do kolečka a budú stupňovať čo je v pláne , reálne však občania už na to nereagujú a hľadia ako sa vykonštrujú stratené miliardy zo štátnej kasy blázna z Trnavy .
Mám si pichať aj inzulín , keď sused má cukrovku , prestať jesť čukoladu aby som ho chránil ?
Odporúčame