Chvála Bohu ľudia zistili , že covid biznis je podvod , ktorý má vyriešiť krízu kapitalistov , za covid sa schovávajú . Počas covidu sa vykradnú štátne kasy , zadlžia štáty a zasa budú ľudia dzobať kapitalistom z rúk ako lacná pracovná sila . Je to vlastne 3 svetová vojna ekonomická .

