ESET ju ochráni , keď ju tak propagoval
ESET ju ochráni , keď ju tak propagoval
Čaputová dojí naše dane dosť obstojne ako Popradský mafián Andriš
Bratislavčania už šetria na parkovné na budúci rok. Slušnú rodinu to bude stáť iba 5000€ ročne do Vallovej kešene .
Ono je to dané od prírody , že skapinajúca totalita Brusel a USA kopu dookola v kŕčoch .
Pán Putin je pán politik to preto.
Vallo už zaparkovallo pašte károm autá či vyberá iba výpalné :D
Na vás náckov škoda reagovať .
Slovensko bez mafie minimálne
Kto nechce zdražovanie a vypalnicke poplatky nebude voliť Hniskovu bandu, PS, SaS, Olano. Bude voliť Ľsns.
Slováci tomu veria, že teraz tam budeme mať už aj slovákov v EU parlamente
Zlodejinach to je jasné všetkým .
Mladý a vzdelaný volia ĽSNS do EU parlamentu.
Zrušiť výpalné a rezidenčné parkoviská len to bráni v parkovaní a zvyšuje to výpalné . Mestská polícia je určená udržiavanie poriadku a nie na vyberanie výpalného pre kolektív Valla.
Je to len kšeft pre Vallo, pre občana Bratislavy je to len výpalné a aj tak nebude mať kde zaparkovať .
Dobré je na tom to, že doplatia na tom hlavne ty čo si ho zvolili. Ináč má Bratislavčania hlavnej dedinky neprekvapili čo zvolili ;)
Odporúčame