A stačilo iba zákonom obmedziť nákup áut. A bolo by pre všetkých miesta dosť .
A stačilo iba zákonom obmedziť nákup áut. A bolo by pre všetkých miesta dosť .
Roky sa vyberá výpalné za parkovanie a v čom sme si polepšili ??? V ničom len nám vznikajú náklady a pár na tom obrovský bohatne. Ak niekto považuje Bratislavu za pupok sveta, tak pravda je taká , že je to len banda ko....ov.
Ty paštekari ešte aj železničnú stanicu majú ako rómsku chajdu vybývanú :))))
Čiže potvrdil to celý kradnúci štandard od 1989. No a hlava mafie to onalepkovala fašizmom .
Kto neuznáva úžeru, podvod a zlodejinu je skrátka fašista tak ako prehlásil súdruh neúspešný kandidát do KSČ Kiska .
Zrušili, lebo bol ohrozený vládnuci kradnúci štandardný systém
22 000 exekúcii sa isto podieľalo na jeho zbohatnutí , to sa upíšu novinári
Už dlho nie. V Leopoldove po ňom ani havko nezabrecha
Uvidíme vo voľbách Ander z Popradu, koho voliči označia za fašistu. O tvojich zlodejskych skutkoch vieme
Urobím výnimku a budem voliť Fica a nie Kotlebu, lebo si myslím , že Fico by nás mal zbaviť toho Popradského Hnisku
Kiska vyhlásil že áno
To je onoooo.
Je to len prezidentka akej si skupinke mimovládok . Celému Slovensku prezidentkou isto nie je . Väčšina ju má úplne na konci cikačika
Bude to mať ťažké , Ander z Popradu nepozná pri úžere hranice z ujom Soroškom.
Tipujem Ander , Trnavský mešuge a Suľo. Soroš tak tiež
Už mám plné zuby tej propagandy Čaputovej . Podporím Šefčoviča a dúfam že aj voliči ĽSNS tak spravia aj Harabinovi
Zbytočne nie je národ masírovaný cez médiá aby volili Žužu zo skládky Pezinskej , za to pekne zaplatíme .
Odporúčame