Úplne by stačilo nechať Ukrajinu sa utopiť sa vo vlastných sr@čkach.
Úplne by stačilo nechať Ukrajinu sa utopiť sa vo vlastných sr@čkach.
Tiež si myslím, že 17-18 pohorí a zlepenec ho utopí pre záchranu si kože.
Prečo opozícia a prečo nie ľud? Čo sa politici volia sami?
Čo nie je môže byť. Donekonečna im tie stranícke kšefty nebudú vychodiť.
To farizejstvo eurohujerov dobehne. Dedo vždy hovoril, že na každeho donde.
Tliachač dve na tri. Dohovie čo si zasa zaumienil akú funkciu chmatnuť a zaradiť sa v rovnošate k eurohujerom.
Ako to skončilo, ma danko okuliare či mu dali iba leukoplasty?
Hadam aj mešuge príde na rad.
Buď závidiš alebo IQ máš tak okolo 50.
No veď práve. Danko sa prejavuje extremisticky. Msl by si sním Fico spraviť poriadok.
Aha ho ešte aj hrubý slovník ovláda ba čo uráža.
Vari neobhajuješ generátora náhodných slov extremistu Danka pána tunelára Lesostavu?
Ja som presvedčený že Danko nezvláda a neovláda prácu za ktorú nás zbija z pokladnice. Mal ostať len ako prospechár mimo parlament. Teraz už je odhalený a vieme že je extremista.
Odporúčame