Poroš nechlasti už. Čochviľka budeš bez plynovej rúry a zamrzneš.
Poroš nechlasti už. Čochviľka budeš bez plynovej rúry a zamrzneš.
Tak treťosektorák Rybníček chystá Aanderovi stranu. Kto by to naň povedal!
Gorbačov by už mal vedieť, že musíme len umrieť.
Moja reč. Len doplním, že na vine je aj Brusel plný usa analnikov.
Bratia Rusi sú silný národ. Toto štve usatana, nič nepomáha rozoštvať bratov Rusov. Usatan upadá do temnot diabolský a bude naďalej či tam bude krvava hilery alebo šašek trump.
Veru. Je tam americka totalita. A už to tlačia cez Brusel do europy.
Raz to pride. Zbytočne filer Merkelku neodpočuvali.
Usatan je pred krachom a bez penez.
To sme všetci zatiahli a uliali nemeckym bankam v grecku.
Na satana z usa platí jedine brat rus.
Keď najdem jeden článok o zadĺženosti USA za Ohavy tak to sem napastujem.
Pokiaľ viem, tak všetký doktorov, fizykov a inžienierov už máme v EU na pozvanie filer Merkelovej. Koho tam potom ešte majú v nemocniciach zničených Američanmi?
Odporúčame