takze historia sa opakuje, meciarovi poslanci tiez podpisovali vernosť , podpisali to aj knazko, aj budaj, aj kovacovci atd., atd.,
pan politolog koziak, bud robi vyhlasenia pod 5g, alebo trci z usarici.. co ma spolocne za horuca vynuteny podpis poslancov pod koalicnou dohodou s vladnym programom, ktory este nie je vypracovany ani prijaty vladou, resp. schvaleny parlamentom, co ma legitimovat vladu ??
tento koziak mi pripomina byvaleho rektora mikulasa beka masarykovej univerzity v brne, ako udelil zlatu medajlu k 100. vyrociu kiskovi i ked uz bol trestne stihany..
pred udelenim som ziadal rektora, dekanov ako i stud. radu, aby kiskovi nebolo udelene toto ocenenie, nakolko je trestne stihany, ani neodpovedali.. o necely rok sa s byvalym rektorom bekom nie v peknom rozlucili...


