tieto krajiny zlyhali hlavne pri riadeni eu a pykame za to vsetci, len tak malo - iba 500 milionov..
tieto krajiny zlyhali hlavne pri riadeni eu a pykame za to vsetci, len tak malo - iba 500 milionov..
moloch asi hulil marisku a venoval sa orgiam, na plebs kaslal cely cas, ked sa to v europe zvrhlo, tak teraz habkaju a nevedia kam z konopi, zrazu je dobra aj sankcionovana cina.. su to hnupy, treba to zrusit ..
ten eu moloch je neschopny, dokazu tak akurat hulit, snupat a chlastat /vynimkou su ti co maju ischias/ , ved na to tam je napr. ciganocka s moncou.. pehuleny sulo sa radsej zasil na slovensku..
ziadam nasu novu vladu aby do usa nabehla naka a zjednala poriadok aj keby mali zavriet trumpa do leopoldova.. padni, komu padni !
jo, jo, pořadek musi bejt ...
aj u nas v "zapadoeuropskom" vyspelom slovensku mame maslickovo, rudnany, lunik 9, krompachy, svinia, podskalka atd., atd., atd.,....
vcera oznamili usaci, ze vykonali uspesny test hyper zvukovej rakety, co zapadne media chvalili a podavali ako uspech ussahajzlov vo vyvoji rakiet, dnes niektore z tych istych medii karaju sev, koreu za skusky rakiet, ze su v tomto case pandemia koronavirusov nevhodne a nezodpovedne..
nuz, stale si niekto na zapade mysli, ze co je dovolene bohovi, to akoze usashajzlom, ktorych velebi ako otrokara aj eu, nie je dovolene volovi, to je ako ze ostatnym, co odmietaju poslusnost otokarom z usa...
hadam mas pravdu , skonci koronavirus a skoncia aj oni.. tak im panboh pomahaj
to vies, ze hej, len vydrzat, ked sa napajedi..
ako na teba zareagovat ked si pod 5 g vypadol z okna?
a teraz co mesuge ? budete ho gniavit, pokial nepovie, ze to bol on a jeho brat ?
mmf na podnet usa odmietol schvalit venezuele pozicku na boj s epidemiou koronavirusu..
samozrejme, ved su kaliforncania, karton vzdy so sebou..
stryco sam sa zbudil neskoro a lokajom povolil postarat sa o seba samej aj cenu, ze pomocnu ruk poda neriatelska cina, co uz aj tak robi pre europske staty dva mesiace..
Odporúčame